Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн


Водонагрівачі, Баки, Бойлери

Водонагрівач для вашого будинку

Водонагрівач пристрій для постійного підігріву води в місцевому водопроводі. Для нагріву води нагрівач використовує рідке, тверде або газоподібне паливо, електроенергію або теплоносій від зовнішнього джерела енергії. За принципом дії водонагрівачі діляться на накопичувальні та проточні.  

 

Вибір типу водонагрівача

Коли постає питання, який водонагрівач вибрати, слід розуміти, що його тип багато в чому залежить від призначення пристрою, а також особливостей вашого будинку. 

 

Бакові водонагрівачі

Основною частиною накопичувального водонагрівача бак. Спочатку в нього закачується вода, а потім вона нагрівається в ньому до необхідної температури. Побутові водонагрівачі економічні і дозволяють підтримувати постійну температуру подачі 60-90 градусів. Їх можна використовувати всюди: в квартирах, офісах, заміських будинках і дачах. Більшість сучасних накопичовальніх нагрівачів - моделей сконструйовані таким чином, що управляти накопичувальним водонагрівачем зможе навіть дитина. 

 

Проточні водонагрівачі електричні

Ці апарати взагалі не мають бака. Проточні електричні водонагрівачі компактні, займають мало місця і можуть бути встановлені безпосередньо над раковиною або умивальником. Вони нагрівають воду практично миттєво, без обмежень по кількості нагрітої води, що користується великою популярністю серед споживачів. На відміну від накопичувальних обігрівачів, ці обігрівачі не потребують регулярного обслуговування. 

 

Газові проточні водонагрівачі

Газові проточні водонагрівачі або газові водонагрівачі нагрівають воду за допомогою газового пальника і можуть підтримувати постійну температуру гарячої води. Всі газові водонагрівачі мають єдину схему, в основі якої газовий пальник і мідний теплообмінник. Від властивостей цих елементів багато в чому залежить продуктивність всього пристрою, його надійність і термін служби. 

 

Сучасні газові проточні водонагрівачі абсолютно безпечні у використанні. Система безпеки залежить від марки виробника і дозволяє контролювати полум'я запального пальника і циркуляцію води в теплообміннику. Завдяки ряду переваг дане обладнання користується великою популярністю серед покупців. 

 

Додатковий комфорт господарям забезпечує наявність закритої камери згоряння водонагрівача, що дозволяє забирати необхідне для горіння повітря ззовні приміщення. Проточний принцип роботи забезпечує високу ефективність цих пристроїв, оскільки газ витрачається тільки в момент забору води.

Показати все Сховати