Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Водонагрівач Atlantic Vertigo MP 080 F220-2E-BL (1500W)


Toп
Наявність уточнюйте
5
Код товару: 1536
Артикул: 853058
5 039 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Напруга 220 Напруга живлення 220 Об'єм: 80 л Потужність 1.5 кВт Спосіб установки Вертикальний Тип водонагрівача Накопичувальний Всі характеристики

Опис - Водонагрівач Atlantic Vertigo MP 080 F220-2E-BL (1500W)


Розвиток промисловості дозволив власникам приміщень отримати незалежність від роботи центральних служб та організувати безперебійне забезпечення гарячою водою. Достатньо лише правильно підібрати і придбати електричний водонагрівач, щоб назавжди забути про незручності.

Atlantic Vertigo O'pro MP 080 F220-2E-BL - стильний і надійний помічник

Водонагрівачі від французького бренду користуються заслуженою популярністю у всьому світі та Україні. Пошук нових ідей, постійне удосконалення дизайну, технологій та контроль за реалізацією зробили продукцію воістину унікальною та надійною.

Atlantic Vertigo O'Pro MP 080 F220-2E-BL в інтер'єрі

Atlantic Vertigo O'pro MP 080 F220-2E-BL - переваги

 • Стильний дизайн, прямокутна форма білого бака, округлені кути, відносно компактні розміри дозволяють легко вписати водонагрівач у сучасний дизайн навіть крихітних поміщень.
 • Гарантія від виробника 5 років
 • Економічність - низькі експлуатаційні витрати за високого КПД. Оптимальне співвідношення ціна агрегату – його продуктивність.

Atlantic Vertigo O'Pro MP 080 F220-2E-BL панель управління

Atlantic Vertigo O'pro MP 080 F220-2E-BL - технічні деталі та особливості

 1. Універсальність можливість горизонтального та вертикального монтажу. Водонагрівач складається з 2-х з'єднуються між собою баків (Double Tank Technology) мають антикорозійне покриття емалью з вкрапленнями цирконію. Обробка поверхні проводиться у кілька етапів, емаль наноситься порошковим методом, потім запікається. Це мінімізує ризик утворення відколів, мікротріщин, напливів, руйнування захисної кулі при перепаді температур і тривалої експлуатації.
 2. В якості нагрівальних елементів використовуються 2 Тіни виконані з мідного сплаву класичного "мокрого" (відкритого)типу. Потужність 1500 та 1000 Вт. Мінімальна година нагріву до + 70 градусів 80 літрів води при вертикальному монтажі становить 244 хвилини. Параметри для горизонтального монтажу дивіться в інструкції.
 3. Зручна система управління на передній панелі дозволяє легко вибирати один з 2-х режимів, і керувати температурою. Світловий індикатор повідомить користувачам як тільки кількість теплої води буде достатньою для прийняття душу.
 4. Багатоступеневий захист від замерзання виробник передбачивши режим "Frost free" - температура в автоматичному режимі підтримується на рівні +7 градусів; від перегріву, від надлишкового тиску передбачений клапан скидання та ізоляція класу IP24 (допустима вологість у приміщенні до 80%, бризки потрапляють на корпус не впливають на роботу системи). Захист реалізований для кожного з баків.
 5. Унікальна, запатентована французьким брендом технологія O'pro (Ohmic Protection) дозволяє продовжити термін служби бака, Тена та магнієвого анода, зменшуючи за допомогою спеціально розробленої деталі гальванічні струми виникають у процесі нагріву (балансує електричний потенціал). Елемент o'pro є у кожному з 2-х баків агрегату.
 6. Магнієві аноди, мінімізують утворення нальоту на поверхнях, продовжуючи термін служби баків та нагрівальних елементів. Заміну анодів бажано виробляє 1 раз на 2 роки, у процесі сервісного обслуговування. Покрокова інструкція про хід виконання робіт є в документах, що додаються до бойлера.
 7. Удосконалені патрубки підведення холодної та забору гарячої води виконані з якісної нержавіючої сталі.
 8. Екологічна пінополіуретанова теплоізоляція дозволяє мінімізувати втрати тепла та зберегти корпус холодним.
 9. Ручний режим дозволяє встановити температуру в діапазоні +40 - +70 градусів. При виставленні максимальних параметрів рекомендується спочатку відчиняти кран з холодною водою, потім з гарячою. Оскільки температура води на виході може бути +70 градусів, що при необережності значно збільшує ризик отримання термічних травм.

Atlantic Vertigo O'Pro MP 080 F220-2E-BL технологія O'pro

Даний водонагрівач підходить для використання у житлових приміщеннях з раковиною, душем та ванною при кількості користувачів 3-4 особи. Так само він може використовуватися в офісах, у торгових центрах, у виробничих та складських приміщеннях де є тільки раковини для більшої кількості споживачів.

Перед початком робіт з встановлення та налагодження Atlantic Vertigo O'pro MP 080 F220-2E-BL рекомендуємо почитати інструкцію, вона є на нашому сайті. Також ви можете провести порівняння характеристик тієї моделі з іншими.

Характеристики - Водонагрівач Atlantic Vertigo MP 080 F220-2E-BL (1500W)


Характеристики
Напруга 220
Напруга живлення 220
Об'єм: 80 л
Потужність 1.5 кВт
Спосіб установки Вертикальний
Тип водонагрівача Накопичувальний
Тип Тену Мокрий
Форма корпусу Прямокутний

Купити у Києві - Україні - Водонагрівач Atlantic Vertigo MP 080 F220-2E-BL (1500W)


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка

Доставка

Оплата

Оплата

Мітки: Eлектричнi Бойлери (Водонагрівачі)

Як самому встановити водонагрівач

Водонагрівач - апарат, що підвищує температуру води. Незважаючи на очевидну корисність, пристрій може відлякати рядового користувача своїм розміром, що здається складністю монтажу та використання. Намагаючись уникнути мороки, установку бойлера прийнято довіряти досвідченим сантехнікам, хоча це завдання під силу виконати своїми руками. Даний матеріал - покрокова інструкція експлуатації накопичувального водонагрівача з докладним описом нюансів підготовки, безпосередньо інсталяції та постобслуговування. Але спочатку про найпоширеніші типи.


  Типи водонагрівачів

Проточні. Компактний, забезпечений нагрівальним елементом (ТЕН). Температура води швидко піднімається, коли вона проходить через теплообмінник. Головні відмінності від накопичувального – високе навантаження на електромережу, низька потужність та відсутність колби для постійного зберігання води;
Накопичувальний. Велика ємність (до 1000 літрів) і вода, що постійно курсує навколо теплообмінників.

Установка водонагрівача

 1. Вимкнути водопостачання;
 2. Необхідно визначити відстань між бойлером, розеткою та водопровідними трубами. Кран гарячої води повинен бути розташований максимально близько до нагрівача, це дозволить зберегти стабільне нагрівання води та мінімізувати тепло-втрати;
 3. Звільніть близько 0,5 м з кожного боку водонагрівача. Це сильно спростить взаємодію з пристроєм, забезпечить безтурботне технічне та гарантійне обслуговування;
 4. Переконайтеся, що стіна, на якій ви маєте намір розташувати нагрівач, здатна витримати його вагу. Зміцніть конструкцію, якщо потрібно;
 5. Зробіть у стіні отвори під кріпильні деталі. Пам'ятайте про труби, проводи та канали всередині, не зачепте їх. Як тільки гаки будуть надійно встановлені, закріпіть на них корпус водонагрівача.

Подключение к водопроводу


 1. Підготовка до роботи;
 2. Вхідна трубка для підключення холодної води позначена синім кольором, гарячою червоним. Прикрутіть запобіжний клапан, що захищає від поломки при високому тиску на вході холодної води. Щоб забезпечити високу герметичність, скористайтесь ущільнювачем, наприклад стрічкою фум;
 3. Закріпіть зливний кран. Якщо виникне потреба, приєднайте до нього гнучку підводку, направте її у бік каналізації або бака і відкрийте, щоб позбавитися рідини;
 4. Скористайтеся поліпропіленовою муфтою з вентилем та м'яким/твердим шлангом, щоб зв'язати магістралі води з бойлером так, як це показано на схемі;
 5. Після підключення відкрийте вентиль подачі гарячої води з приладу, потім вентиль подачі холодної води в прилад та кран гарячої води на змішувачі. Попередньо переконайтесь, що гаряча вода, що надходить у квартиру, перекрита, інакше вона не дійде до бойлера;
 6. У момент коли колба буде заповнена і вода потече, закрийте кран на змішувачі;
 7. Пам'ятайте, що в режимі повсякденного використання вентиль подачі холодної води у пристрій завжди повинен бути відкритий.

Підключення до електричної мережі

 1. Перед підключенням бойлера до електромережі необхідно зняти напругу на ел щитку!;
 2. Перевірте, чи вода заповнила колбу нагрівача;
 3. Підключіть бойлер до електромережі. Перевірте, чи захищена розетка від вологи та пилу за стандартом IP44 (або вище);
 4. Увімкніть водонагрівач.

Що таке магнієвий анод?

Це штифт усередині водонагрівача, який нанесений шар магнієвого сплаву. Його функція - боротьба з сольовим нальотом та іржею. В силах кожного користувача уповільнити процес окислення та корозії внутрішньої частини бойлера. Слідкуйте за ступенем зношування анода і змінюйте його на новий раз на 8-12 місяців.

Заміна магнієвого анода

 1. Підготовка до роботи;
 2. Виберіть анод відповідної довжини та діаметра різьблення;
 3. Знеструмте бойлер, дайте йому охолонути;
 4. Перекрийте подачу холодної води в прилад і відкрийте гарячу гарячу суміш. Це дозволить впустити повітря;
 5. Злийте залишки води;
 6. Зніміть кришку, від'єднайте дроти та дістаньте опорний фланець, усередині якого закріплений штифт;
 7. Витягніть анод і вставте новий. Очистіть корпус накипу спеціальним засобом або приготованим в домашніх умовах розчином.

  Чому Atlantic Vertigo Steatite WI-FI?!

 • Дистанційне керування WI-FI;
 1. Сенсорна панель з інтуїтивним інтерфейсом
 2. «Сухий» керамічний ТЕН Стеатит
 3. Подвійний резервуар - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
 4. Регулятор температури на зовнішній панелі
 5. Висока якість емалі із вмістом цирконію
 6. Мобільний додаток COZYTOUCH ATLANTIC, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію
 7. Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
 8. Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води із нержавіючої сталі.
 9. Надточний капілярний термостат – економія електроенергії до 15%.
 10. Захист від перегріву
 11. Має клас захисту від IP 24 та відповідає європейським стандартам електробезпеки та захисту користувачів.
 12. Клас енергоефективності ErP-С
 13. У комплекті йде кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейна.

Придбати розумні водонагрівачі Atlantic накопичувального та проточного типу, а також комплектуючі до них можна на сайті aria-katalog.kiev.ua по всій Україні.

Новинка
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4
VT.087.G.0745
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4" VT.087.G.0745. Каталог в..
0
7 384 грн. 7 089 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1
VT.087.G.0645
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1" VT.087.G.0645. Каталог включ..
0
4 430 грн. 4 253 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2
VT.087.G.0845
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2" VT.087.G.0845. Каталог в..
0
10 153 грн. 9 747 грн.
Супер ціна !
Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2
VT.084.N.04
Ми пропонуємо до продажу - Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2" VT.084.N.04. Кат..
0
1 079 грн. 1 036 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2
VT.087.G.0945
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2" VT.087.G.0945. Каталог включ..
0
15 999 грн. 15 359 грн.

🚚 Доставка

Доставка перевізником за тарифами перевізника

Самовивіз з пунктів видачі Пн-Пт з 10.00 до 18.00

Підпишіться на наш канал і будьте в курсі всіх акцій та новинок!