Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Водонагрівач Atlantic Vertigo MP 040 F220-2E-BL (1500W)


Наявність уточнюйте
4
Код товару: 1534
Артикул: 1534
3 887 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Напруга 220 Напруга живлення 220 Об'єм: 40 л Потужність 1.5 кВт Спосіб установки Вертикальний Тип водонагрівача Накопичувальний Всі характеристики

Опис - Водонагрівач Atlantic Vertigo MP 040 F220-2E-BL (1500W)


Розвиток технологій і торгівлі призвело до того, що тепер навіть у найвіддаленіших куточках України, не кажучи вже про Київ та інші великі міста, власники поміщень можуть створити комфорт не залежний від комунальних служб. Встановивши електричний водонагрівач ви зможете забезпечити всі свої потреби у гарячій воді, без лишнього клопоту та витрат. Головне правильно підібрати обладнання.

Atlantic Vertigo O Pro MP 040 F220-2E-BL - сучасне рішення

Група компаній Атлантик відома на багатьох континентах завдяки цікавим дизайнерським рішенням, які успішно поєднуються з унікальними інженерними нахідками і доступною ціною. Їх продукція користується заслуженим попитом і має масу переваг.

Atlantic Vertigo O Pro MP 040 F220-2E-BL особливості

Atlantic Vertigo O Pro MP 040 F220-2E-BL - переваги агрегату

 • Універсальність - компактний бройлер плоскої форми, може бути розміщений у будь-якому інтер'єрі навіть невеликого приміщення. Доступний горизонтальний і вертикальний монтаж.
 • Економічний - високий КПД завдяки запатентованим технологіям і надійна теплоізоляція істотно знижують експлуатаційні витрати.
 • Багатоступеневий захист для безпечної експлуатації.
 • Можливість використовувати у квартирах, розташованих у багатоповерхових будинках, у приватному секторі, у дачних кооперативах, на об'єктах комерційної нерухомості, у соціальних установах і т. д.
 • Немає потреби отримувати дозвільну документацію або складати і реєструвати проект. Для користування достатньо мати можливість підключення до водопроводу та електроживлення 220 В.
 • Надійність і довговічність завдяки високому якості комплектуючих та культурі виробництва (збірки).
 • Гарантія від виробника як на окремі деталі, так і на водонагрівачі в цілому.

Atlantic Vertigo O Pro MP 040 F220-2E-BL панель управління

Atlantic Vertigo O Pro MP 040 F220-2E-BL - технічні особливості

 1. Два окремі баки, загальним об'ємом 40 літрів, з'єднані між собою та оснащені мідними ТЕНами відкритого (мокрого типу) потужністю 1500 і 1000 Вт.
 2. завдяки двом баковій технології, користувач отримує близько 70 літрів води комфортної температури, замість 40. Це досягається за рахунок того, що у витратний бак потрапляє вже тепла вода, менше зеркало змішування зменшує швидкість охолодження Н2О і збільшує швидкість нагріву.
 3. Баки виконані зі сталі. На внутрішні поверхні порошковим методом з подальшим запіканням нанесена спеціальна емаль з вкрапленнями цирконію. Ця технологія дозволяє забезпечити надійний захист від корозії та руйнівного впливу домішок, що містяться у воді.
 4. Мідні нагрівальні елементи мають високу тепловіддачу, довговічні, надійні і дозволяють нагріти весь об'єм до температури +70 градусів при вертикальному монтажі за 122 хвилини.
 5. Пінополіуретанова теплоізоляція підвищеної щільності дозволяє зберігати зовнішній корпус прохолодним і мінімізує втрати енергії.
 6. Ohmic Protection (O'pro) - запатентоване французьким брендом пристрій, розташований поруч із Теном та магнієвим анодом - знижує вплив гальванічних струмів на деталі, мінімізує електрохімічну корозію, балансує електричні потенціали та продовжує термін експлуатації на 50%. У кожному із 2-х баків знаходиться по 1 захисному елементу.
 7. Вбудовані магнієві аноди захищають від утворення нальоту на поверхнях бака, дозволяють мінімізувати вплив домішок, що містяться у воді, підтримують працездатність бойлера на початковому рівні. Заміну анодів рекомендується проводити не рідше ніж 1 раз на 2 роки, в ході сервісного обслуговування паралельно з чищенням баків.
 8. Режими: "Ручне управління" дозволяє регулювати температуру до +70 градусів за Цельсієм; "Frost free" - бойлер в автоматичному режимі підтримує температуру +7 градусів, запобігаючи замерзанню та пошкодженню водонагрівача.
 9. Зручне управління, інформативний дисплей зі світловим індикатором проінформує про достатню кількість води для прийому душу, і ступеня нагріву в цілому.
 10. Ізоляція - відповідна європейським вимогам класу IP24 дозволяє використовувати пристрій у приміщенні з вологістю до 80% і великою ймовірністю попадання бризок на корпус.
 11. Безпека - вбудований захист від перегріву, можливість агрегатування редуктором зниження тиску, перепускним клапаном. Комплектацію уточнюйте у струмі покупки, вона може відрізнятися.

Atlantic Vertigo O Pro MP 040 F220-2E-BL технологія O'Pro

Не варто монтувати пристрій у місцях, де температура може бути значно нижчою за 0. Поломки викликані замерзанням не відносяться до гарантійних. Довіряйте монтаж та сервісне обслуговування сертифікованим фахівцям. Якщо немає такої можливості суворо дотримуйтесь вказівок, наведених в інструкції. Ознайомитися з нею можна на нашому сайті, також у нас ви можете порівняти технічні характеристики декількох моделей, ознайомитися з відгуками інших користувачів і поділитися своїми враженнями про товар.

Характеристики - Водонагрівач Atlantic Vertigo MP 040 F220-2E-BL (1500W)


Характеристики
Напруга 220
Напруга живлення 220
Об'єм: 40 л
Потужність 1.5 кВт
Спосіб установки Вертикальний
Тип водонагрівача Накопичувальний
Тип Тену Мокрий
Форма корпусу Прямокутний

Купити у Києві - Україні - Водонагрівач Atlantic Vertigo MP 040 F220-2E-BL (1500W)


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка

Доставка

Оплата

Оплата

Мітки: Eлектричнi Бойлери (Водонагрівачі)

Як самому встановити водонагрівач

Водонагрівач - апарат, що підвищує температуру води. Незважаючи на очевидну корисність, пристрій може відлякати рядового користувача своїм розміром, що здається складністю монтажу та використання. Намагаючись уникнути мороки, установку бойлера прийнято довіряти досвідченим сантехнікам, хоча це завдання під силу виконати своїми руками. Даний матеріал - покрокова інструкція експлуатації накопичувального водонагрівача з докладним описом нюансів підготовки, безпосередньо інсталяції та постобслуговування. Але спочатку про найпоширеніші типи.


  Типи водонагрівачів

Проточні. Компактний, забезпечений нагрівальним елементом (ТЕН). Температура води швидко піднімається, коли вона проходить через теплообмінник. Головні відмінності від накопичувального – високе навантаження на електромережу, низька потужність та відсутність колби для постійного зберігання води;
Накопичувальний. Велика ємність (до 1000 літрів) і вода, що постійно курсує навколо теплообмінників.

Установка водонагрівача

 1. Вимкнути водопостачання;
 2. Необхідно визначити відстань між бойлером, розеткою та водопровідними трубами. Кран гарячої води повинен бути розташований максимально близько до нагрівача, це дозволить зберегти стабільне нагрівання води та мінімізувати тепло-втрати;
 3. Звільніть близько 0,5 м з кожного боку водонагрівача. Це сильно спростить взаємодію з пристроєм, забезпечить безтурботне технічне та гарантійне обслуговування;
 4. Переконайтеся, що стіна, на якій ви маєте намір розташувати нагрівач, здатна витримати його вагу. Зміцніть конструкцію, якщо потрібно;
 5. Зробіть у стіні отвори під кріпильні деталі. Пам'ятайте про труби, проводи та канали всередині, не зачепте їх. Як тільки гаки будуть надійно встановлені, закріпіть на них корпус водонагрівача.

Подключение к водопроводу


 1. Підготовка до роботи;
 2. Вхідна трубка для підключення холодної води позначена синім кольором, гарячою червоним. Прикрутіть запобіжний клапан, що захищає від поломки при високому тиску на вході холодної води. Щоб забезпечити високу герметичність, скористайтесь ущільнювачем, наприклад стрічкою фум;
 3. Закріпіть зливний кран. Якщо виникне потреба, приєднайте до нього гнучку підводку, направте її у бік каналізації або бака і відкрийте, щоб позбавитися рідини;
 4. Скористайтеся поліпропіленовою муфтою з вентилем та м'яким/твердим шлангом, щоб зв'язати магістралі води з бойлером так, як це показано на схемі;
 5. Після підключення відкрийте вентиль подачі гарячої води з приладу, потім вентиль подачі холодної води в прилад та кран гарячої води на змішувачі. Попередньо переконайтесь, що гаряча вода, що надходить у квартиру, перекрита, інакше вона не дійде до бойлера;
 6. У момент коли колба буде заповнена і вода потече, закрийте кран на змішувачі;
 7. Пам'ятайте, що в режимі повсякденного використання вентиль подачі холодної води у пристрій завжди повинен бути відкритий.

Підключення до електричної мережі

 1. Перед підключенням бойлера до електромережі необхідно зняти напругу на ел щитку!;
 2. Перевірте, чи вода заповнила колбу нагрівача;
 3. Підключіть бойлер до електромережі. Перевірте, чи захищена розетка від вологи та пилу за стандартом IP44 (або вище);
 4. Увімкніть водонагрівач.

Що таке магнієвий анод?

Це штифт усередині водонагрівача, який нанесений шар магнієвого сплаву. Його функція - боротьба з сольовим нальотом та іржею. В силах кожного користувача уповільнити процес окислення та корозії внутрішньої частини бойлера. Слідкуйте за ступенем зношування анода і змінюйте його на новий раз на 8-12 місяців.

Заміна магнієвого анода

 1. Підготовка до роботи;
 2. Виберіть анод відповідної довжини та діаметра різьблення;
 3. Знеструмте бойлер, дайте йому охолонути;
 4. Перекрийте подачу холодної води в прилад і відкрийте гарячу гарячу суміш. Це дозволить впустити повітря;
 5. Злийте залишки води;
 6. Зніміть кришку, від'єднайте дроти та дістаньте опорний фланець, усередині якого закріплений штифт;
 7. Витягніть анод і вставте новий. Очистіть корпус накипу спеціальним засобом або приготованим в домашніх умовах розчином.

  Чому Atlantic Vertigo Steatite WI-FI?!

 • Дистанційне керування WI-FI;
 1. Сенсорна панель з інтуїтивним інтерфейсом
 2. «Сухий» керамічний ТЕН Стеатит
 3. Подвійний резервуар - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
 4. Регулятор температури на зовнішній панелі
 5. Висока якість емалі із вмістом цирконію
 6. Мобільний додаток COZYTOUCH ATLANTIC, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію
 7. Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
 8. Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води із нержавіючої сталі.
 9. Надточний капілярний термостат – економія електроенергії до 15%.
 10. Захист від перегріву
 11. Має клас захисту від IP 24 та відповідає європейським стандартам електробезпеки та захисту користувачів.
 12. Клас енергоефективності ErP-С
 13. У комплекті йде кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейна.

Придбати розумні водонагрівачі Atlantic накопичувального та проточного типу, а також комплектуючі до них можна на сайті aria-katalog.kiev.ua по всій Україні.

Новинка
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4
VT.087.G.0745
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4" VT.087.G.0745. Каталог в..
0
7 384 грн. 7 089 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1
VT.087.G.0645
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1" VT.087.G.0645. Каталог включ..
0
4 430 грн. 4 253 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2
VT.087.G.0845
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2" VT.087.G.0845. Каталог в..
0
10 153 грн. 9 747 грн.
Супер ціна !
Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2
VT.084.N.04
Ми пропонуємо до продажу - Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2" VT.084.N.04. Кат..
0
1 079 грн. 1 036 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2
VT.087.G.0945
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2" VT.087.G.0945. Каталог включ..
0
15 999 грн. 15 359 грн.

🚚 Доставка

Доставка перевізником за тарифами перевізника

Самовивіз з пунктів видачі Пн-Пт з 10.00 до 18.00

Підпишіться на наш канал і будьте в курсі всіх акцій та новинок!