Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Водонагрівач Atlantic Vertigo MP 025 F220-2E-BL (1000W)


Toп
Наявність уточнюйте
6
Код товару: 1533
Артикул: 821381
4 500 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Колір Бiлий Напруга 220 Напруга живлення 220 Об'єм: 25 л Потужність 1 кВт Спосіб установки Вертикальний Всі характеристики

Опис - Водонагрівач Atlantic Vertigo MP 025 F220-2E-BL (1000W)


Розвиток технологій і промисловості дозволяє власникам приміщень отримати незалежність від настрою комунальних служб і забезпечити постійне наявність гарячої води практично в будь-якій точці країни. Досить правильно підібрати обладнання і можна насолоджуватися комфортом із мінімальними усилиями.

Atlantic Vertigo O'pro MP 025 F220-2E-BL - компактне рішення

Вибираючи бойлер необхідно врахувати не тільки його обсяг, але й інші параметри дозволяють мінімізувати експлуатаційні витрати та уникнути поломок та затоплення. Продукція Атлантиці має безліч переваг і широко відома на багатьох континентах. Її відмінною особливістю є доступна ціна в поєднанні з цікавим дизайном інноваційними сучасними технологіями та високою якістю виробництва.

Atlantic Vertigo O'Pro MP 025 F220-2E-BL особливості

Atlantic Vertigo O'pro MP 025 F220-2E-BL - переваги агрегату

 • Компактні розміри, плоска прямокутна форма, відсутність гострих граней і кутів, білий колір та сучасний дизайн дозволяють легко інтегрувати агрегат у будь-який інтер'єр. Його можна як сховати у ніші, так і розплодити на видному місці.
 • Економічність, екологічність, ефективність.
 • Підходити для одного людини при монтажі в житлових приміщеннях, і більшій кількості користувачів в місцях з витратою тільки через раковину.
 • Гарантія від виробника.
 • Немає потреби складати проект, отримувати дозвільну документацію або проводити узгодження з держорганами для встановлення та використання електроводонагрівача.

Atlantic Vertigo O'Pro MP 025 F220-2E-BL панель управління

Atlantic Vertigo O'pro MP 025 F220-2E-BL - нюанси експлуатації та технічні особливості

 1. Сталевий бак захищений зсередини склокерамічним покриттям, нанесеним з використанням методу електрохімічного впливу.
 2. Універсальність – можливість підключення вертикально або горизонтально. Може використовуватись для житлових приміщень комерційних та соціальних об'єктів.
 3. Запатентована Атлантикою технологія O'pro дозволяє мінімізувати руйнування внутрішніх деталей бойлера, зменшує гальванічні струми, балансує електричні потенціали, продовжує термін служби елементів у середньому на 50%.
 4. Вбудований магнієвий анод мінімізує вплив електрохімічної корозії на ТЕН і бак, запобігає виникненню відкладень, що дозволяє зберігати роботу агрегату протягом усього терміну експлуатації на рівні идентичному первісному. Його заміну виробник рекомендує проводити в ході сервісного обслуговування не рідше 1 разу на 2 роки. Ход робіт опису в інструкції.
 5. Наявність 2 х режимів: "Ручного" - користувач може на свій розсуд задавати температуру в діапазоні +50- +70 і "Frost free" - автоматика буде підтримувати температуру на рівні +7 градусів за Цельсієм для запобігання замерзання.
 6. Система безпеки: термостат оснащений захистом від перегріву, ізоляція класу IP24 (допустима вологість 80%, не боїться бризок); перепускний клапан для захисту від зростання тиску всередині; можливість монтажу редуктора зниження тиску для запобігання гідроударів.
 7. ТЕН класичного типу (відкритий, мокрий) виконаний зі сплаву міді, що забезпечує його стійкість до впливу домішок, що містяться у воді і збільшує тепловіддачу. При потужності 1000 Вт 25 літрів нагріваються до максимальної температури за 92 хвилини при вертикальному монтажі.
 8. Теплоізоляція з пінополіуретану дозволяє зберегти зовнішній корпус прохолодним і зводити втрати енергії до мінімуму.
 9. Високоточний електронний термостат і просте управління з регулятором винесеним на передню панель роблять використання максимально простим.
 10. Світловий індикатор інформує за наявності достатньої кількості води для прийняття душу.

Atlantic Vertigo O'Pro MP 025 F220-2E-BL технологія O'Pro

Виробляти установку, налагодження та технічне обслуговування агрегату повинні сертифіковані фахівці. У разі відсутності такої можливості суворо дотримуйтесь інструкції, ознайомитися з якою можна на нашому сайті. Також на нашому ресурсі можна порівняти технічні характеристики різних моделей, ознайомитися з рекомендаціями експертів, відгуками інших користувачів і поділитися своїм мненням про товар.

Характеристики - Водонагрівач Atlantic Vertigo MP 025 F220-2E-BL (1000W)


Характеристики
Колір Бiлий
Напруга 220
Напруга живлення 220
Об'єм: 25 л
Потужність 1 кВт
Спосіб установки Вертикальний
Тип водонагрівача Накопичувальний
Тип Тену Мокрий
Форма корпусу Прямокутний

Купити у Києві - Україні - Водонагрівач Atlantic Vertigo MP 025 F220-2E-BL (1000W)


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка

Доставка

Оплата

Оплата

Мітки: Eлектричнi Бойлери (Водонагрівачі)

Як самому встановити водонагрівач

Водонагрівач - апарат, що підвищує температуру води. Незважаючи на очевидну корисність, пристрій може відлякати рядового користувача своїм розміром, що здається складністю монтажу та використання. Намагаючись уникнути мороки, установку бойлера прийнято довіряти досвідченим сантехнікам, хоча це завдання під силу виконати своїми руками. Даний матеріал - покрокова інструкція експлуатації накопичувального водонагрівача з докладним описом нюансів підготовки, безпосередньо інсталяції та постобслуговування. Але спочатку про найпоширеніші типи.


  Типи водонагрівачів

Проточні. Компактний, забезпечений нагрівальним елементом (ТЕН). Температура води швидко піднімається, коли вона проходить через теплообмінник. Головні відмінності від накопичувального – високе навантаження на електромережу, низька потужність та відсутність колби для постійного зберігання води;
Накопичувальний. Велика ємність (до 1000 літрів) і вода, що постійно курсує навколо теплообмінників.

Установка водонагрівача

 1. Вимкнути водопостачання;
 2. Необхідно визначити відстань між бойлером, розеткою та водопровідними трубами. Кран гарячої води повинен бути розташований максимально близько до нагрівача, це дозволить зберегти стабільне нагрівання води та мінімізувати тепло-втрати;
 3. Звільніть близько 0,5 м з кожного боку водонагрівача. Це сильно спростить взаємодію з пристроєм, забезпечить безтурботне технічне та гарантійне обслуговування;
 4. Переконайтеся, що стіна, на якій ви маєте намір розташувати нагрівач, здатна витримати його вагу. Зміцніть конструкцію, якщо потрібно;
 5. Зробіть у стіні отвори під кріпильні деталі. Пам'ятайте про труби, проводи та канали всередині, не зачепте їх. Як тільки гаки будуть надійно встановлені, закріпіть на них корпус водонагрівача.

Подключение к водопроводу


 1. Підготовка до роботи;
 2. Вхідна трубка для підключення холодної води позначена синім кольором, гарячою червоним. Прикрутіть запобіжний клапан, що захищає від поломки при високому тиску на вході холодної води. Щоб забезпечити високу герметичність, скористайтесь ущільнювачем, наприклад стрічкою фум;
 3. Закріпіть зливний кран. Якщо виникне потреба, приєднайте до нього гнучку підводку, направте її у бік каналізації або бака і відкрийте, щоб позбавитися рідини;
 4. Скористайтеся поліпропіленовою муфтою з вентилем та м'яким/твердим шлангом, щоб зв'язати магістралі води з бойлером так, як це показано на схемі;
 5. Після підключення відкрийте вентиль подачі гарячої води з приладу, потім вентиль подачі холодної води в прилад та кран гарячої води на змішувачі. Попередньо переконайтесь, що гаряча вода, що надходить у квартиру, перекрита, інакше вона не дійде до бойлера;
 6. У момент коли колба буде заповнена і вода потече, закрийте кран на змішувачі;
 7. Пам'ятайте, що в режимі повсякденного використання вентиль подачі холодної води у пристрій завжди повинен бути відкритий.

Підключення до електричної мережі

 1. Перед підключенням бойлера до електромережі необхідно зняти напругу на ел щитку!;
 2. Перевірте, чи вода заповнила колбу нагрівача;
 3. Підключіть бойлер до електромережі. Перевірте, чи захищена розетка від вологи та пилу за стандартом IP44 (або вище);
 4. Увімкніть водонагрівач.

Що таке магнієвий анод?

Це штифт усередині водонагрівача, який нанесений шар магнієвого сплаву. Його функція - боротьба з сольовим нальотом та іржею. В силах кожного користувача уповільнити процес окислення та корозії внутрішньої частини бойлера. Слідкуйте за ступенем зношування анода і змінюйте його на новий раз на 8-12 місяців.

Заміна магнієвого анода

 1. Підготовка до роботи;
 2. Виберіть анод відповідної довжини та діаметра різьблення;
 3. Знеструмте бойлер, дайте йому охолонути;
 4. Перекрийте подачу холодної води в прилад і відкрийте гарячу гарячу суміш. Це дозволить впустити повітря;
 5. Злийте залишки води;
 6. Зніміть кришку, від'єднайте дроти та дістаньте опорний фланець, усередині якого закріплений штифт;
 7. Витягніть анод і вставте новий. Очистіть корпус накипу спеціальним засобом або приготованим в домашніх умовах розчином.

  Чому Atlantic Vertigo Steatite WI-FI?!

 • Дистанційне керування WI-FI;
 1. Сенсорна панель з інтуїтивним інтерфейсом
 2. «Сухий» керамічний ТЕН Стеатит
 3. Подвійний резервуар - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
 4. Регулятор температури на зовнішній панелі
 5. Висока якість емалі із вмістом цирконію
 6. Мобільний додаток COZYTOUCH ATLANTIC, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію
 7. Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
 8. Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води із нержавіючої сталі.
 9. Надточний капілярний термостат – економія електроенергії до 15%.
 10. Захист від перегріву
 11. Має клас захисту від IP 24 та відповідає європейським стандартам електробезпеки та захисту користувачів.
 12. Клас енергоефективності ErP-С
 13. У комплекті йде кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейна.

Придбати розумні водонагрівачі Atlantic накопичувального та проточного типу, а також комплектуючі до них можна на сайті aria-katalog.kiev.ua по всій Україні.

Новинка
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4
VT.087.G.0745
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4" VT.087.G.0745. Каталог в..
0
7 384 грн. 7 089 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1
VT.087.G.0645
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1" VT.087.G.0645. Каталог включ..
0
4 430 грн. 4 253 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2
VT.087.G.0845
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2" VT.087.G.0845. Каталог в..
0
10 153 грн. 9 747 грн.
Супер ціна !
Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2
VT.084.N.04
Ми пропонуємо до продажу - Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2" VT.084.N.04. Кат..
0
1 079 грн. 1 036 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2
VT.087.G.0945
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2" VT.087.G.0945. Каталог включ..
0
15 999 грн. 15 359 грн.

🚚 Доставка

Доставка перевізником за тарифами перевізника

Самовивіз з пунктів видачі Пн-Пт з 10.00 до 18.00

Підпишіться на наш канал і будьте в курсі всіх акцій та новинок!