Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 30 S3 C 1500W

Есть в наличии
0
Код товара: 1557
Артикул: 1557
5659 грн
Нашли дешевле ?

Atlantic Steatite Cube Slim VM 30 S3 C 1500W – сучасне рішення для вирішення питання про гаряче водопостачання в квартирі або приватному будинку. Прилад відрізняється високою якістю збірки, енергоефективністю і преміум - дизайном. Завдяки компактним розмірам агрегат легко вписати в інтер'єр приміщення з будь-якою площею.

Переваги Atlantic Steatite Cube Slim VM 30 S3 C 1500W

Дана модель являє собою варіант оновленої серії Steatite Cube, над удосконаленням якої потрудилися французькі розробники в 2018 році. І, як показує практика - не дарма. Численні відгуки споживачів говорять на користь того, що прилад займає гідне місце серед накопичувальних водонагрівальних пристроїв з невеликим об'ємом бака.

"Atlantic

Найчастіше клієнти говорять про наступні "плюси":

  • безшумній роботі;
  • "сухому" нагрівальному елементі;
  • якісному захисту внутрішньої поверхні бака;
  • надійної теплоізоляції;
  • захисту від перегріву і надлишкового тиску;
  • антибактеріальних якостях емалевого покриття;
  • надточному капілярному термостаті;
  • електронної панелі управління з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом;
  • режимі "антизамерзання".

Максимальна температура нагріву - 65 ± 5 °C.

"Atlantic

Також варто відзначити сучасний вигляд приладу - для споживачів, які йдуть в ногу з часом, цей параметр теж важливий.

Технічні характеристики Atlantic Steatite Cube Slim VM 30 S3 C 1500W

Обладнання випускається в Єгипті під жорстким контролем і дотриманням технології виробництва, розробленої французькими фахівцями.

Обсяг накопичувального бака становить 30 л. потужність приладу – 1500 Вт. Агрегат можна встановлювати в приміщеннях старого житлового фонду, в яких надмірні навантаження на мережу неприпустимі.

Всередині бака, який виконаний з високоякісної сталі, нанесений захисний шар емалі (Diamond-Quality). Це зводить до мінімуму негативний вплив електрохімічних процесів. Для додаткового захисту від накипу і корозії передбачений магнієвий анод.

Нагрівальний елемент "сухого" типу. ТЕН з стеатиту поміщений в закриту металеву колбу, яка виключає контакт з водою при роботі приладу. Завдяки такій конструкції значно збільшується термін служби обладнання, а заміну анода досить проводити один раз на рік.

Atlantic Steatite Cube Slim VM 30 S3 C 1500W може працювати в ручному режимі – на передній панелі розміщений регулятор температури.

"Atlantic

Бак добре "тримає" температуру, що можливо завдяки якісному термоізоляційному прошарку з пінополіуретану. Даний матеріал не містить CFC, тому безпечний для здоров'я.

Передбачений тільки вертикальний монтаж.

Для кого підійде Atlantic Steatite Cube Slim VM 30 S3 C 1500W?

Прилад має компактні розміри: 37х34х61, 9 см. прямокутна Slim-форма дозволяє встановлювати його в приміщеннях з обмеженим простором. Atlantic Steatite Cube Slim VM 30 S3 C 1500W цілком достатньо для побутових і господарських потреб 1-2 чоловік. Обладнання можна використовувати для нагріву жорсткої води (з колодязів, свердловин).

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доставка и оплата

Доставка и оплата

Оплата

Оплата