Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W


3
10
3
10
В наявності
2
Код товару: 1730
Артикул: 871221
19 069 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Напруга 220 Напруга живлення 220 Об'єм: 150 л Потужність 1.5 кВт Спосіб установки Вертикальний Тип водонагрівача Накопичувальний Всі характеристики

Опис - Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W


Розвиток промисловості, транспорту та торгівлі привели до того, що сьогодні на території України можна придбати водонагрівач будь-якого виробника, вибравши обсяг, зовнішній вигляд, потужність та інші параметри. При правильному підході власники приміщень можуть забезпечити собі високий рівень комфорту в будь-якому куточку країни, з мінімальними витратами та зусиллями.

Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W - ефективність і економічність

Для тих, хто цінує якість і хоче придбати надійну техніку, яка прослужить багато років без збоїв і нарікань рекомендуємо Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W. дана модель відрізняється довговічністю, високою якістю комплектуючих, складанням на високотехнологічних лініях в Єгипті під постійним контролем представників з Франції. Дана серія давно відома споживачам і користується спросом, тому пройшла оновлення у 2018 році, ставши більш зручною та привабливою.

Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W в інтер'єрі

Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W - експлуатаційні переваги

 • Стильний дизайн, прямокутна форма, білий колір та відносно компактні розміри дозволяють інтегрувати агрегат у будь-який інтер'єр. Зверніть увагу, дана модель призначена лише для вертикального монтажу.
 • Зручне механічне управління дозволяє легко налаштовувати агрегат, не виходити з ладу при перепадах напруги, зберігає стабільну роботу. Регулятор розташований на передній панелі і не потребує додаткових маніпуляцій для доступу до нього.
 • Високощільна пінополіуретанова теплоізоляція зводитиме втрати тепла до мінімуму, зовнішні поверхні залишаються холодними.
 • Ізоляція IP24 дозволяє монтувати водонагрівач у приміщеннях з рівнем вологості до 80% та можливістю попадання на корпус бризок.
 • Економічність - при відносно малій витраті енергії високий КПД.
 • Гарантія від виробника.

Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W функції регулятора

Технічні особливості Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W

 1. Сухий (закритий) ТЕН виготовлений за унікальною технологією Steatite, витримує температуру до +1000 градусів. Потужність нагрівального елемента 1500 Вт. Нагріває 150 літрів до температури 65 градусів за Цельсієм за 384 хвилини.
 2. Внутрішній бак має емальоване покриття з вкрапленнями цирконію, що захищає його від корозії та впливу агресивної середовища.
 3. Багатоступеневий захист: від перегріву, перепаду тиску, пилу та вологи.
 4. Вбудований магнієвий анод захищає від утворення нальоту. Для збереження працездатності бойлера виробник рекомендує у процесі сервісного обслуговування регулярно проводити його заміну.
 5. Функція антизамерзання, агрегат в автоматичному режимі підтримує температуру Н2О на рівні + 7 градусів, дозволяє використовувати водонагрівач у приміщеннях без постійного контролю з боку користувачів. Пошкодження бака та інших деталей від замерзання не належить до гарантійних випадків. Не забувайте активувати режим Frost free.

Дана модель виробляється на високотехнологічній лінії в Єгипті з деталей пройшли схвалення та контроль представниками основного офісу. Весь процес від поставки комплектуючих до складання і відвантаження техніки знаходиться під постійним контролем представників з центрального підрозділу французького бренду.

Кому підійде Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W

 • Водонагрівач з баком місткістю 150 літрів може бути встановлений у квартирах багатоповерхових будинків, у приватному секторі, у котеджах, таунхаусах, у дачних будинках. Цього обсягу достатньо для сім'ї з 4-5 чоловік для прийняття душу та ванни.
 • У приміщеннях комерційного призначення: торгових центрах, офісах, невеликих виробництвах, ресторанах, кафетеріях, та інших закладах де передбачається велика кількість відвідувачів і є кілька раковин.
 • В заклади освітнього, соціального та інших призначень.

Перш ніж купити Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W, ви можете на нашому сайті ознайомитися з інструкцією, зробити порівняння характеристик з іншими моделями, почитати відгуки і поділитися своїм мненням.

Характеристики - Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W


Характеристики
Напруга 220
Напруга живлення 220
Об'єм: 150 л
Потужність 1.5 кВт
Спосіб установки Вертикальний
Тип водонагрівача Накопичувальний
Тип Тену Сухий
Форма корпусу Циліндричний

Купити у Києві - Україні - Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка

Доставка

Оплата

Оплата

Мітки: Eлектричнi Бойлери (Водонагрівачі)

Як самому встановити водонагрівач

Водонагрівач - апарат, що підвищує температуру води. Незважаючи на очевидну корисність, пристрій може відлякати рядового користувача своїм розміром, що здається складністю монтажу та використання. Намагаючись уникнути мороки, установку бойлера прийнято довіряти досвідченим сантехнікам, хоча це завдання під силу виконати своїми руками. Даний матеріал - покрокова інструкція експлуатації накопичувального водонагрівача з докладним описом нюансів підготовки, безпосередньо інсталяції та постобслуговування. Але спочатку про найпоширеніші типи.


  Типи водонагрівачів

Проточні. Компактний, забезпечений нагрівальним елементом (ТЕН). Температура води швидко піднімається, коли вона проходить через теплообмінник. Головні відмінності від накопичувального – високе навантаження на електромережу, низька потужність та відсутність колби для постійного зберігання води;
Накопичувальний. Велика ємність (до 1000 літрів) і вода, що постійно курсує навколо теплообмінників.

Установка водонагрівача

 1. Вимкнути водопостачання;
 2. Необхідно визначити відстань між бойлером, розеткою та водопровідними трубами. Кран гарячої води повинен бути розташований максимально близько до нагрівача, це дозволить зберегти стабільне нагрівання води та мінімізувати тепло-втрати;
 3. Звільніть близько 0,5 м з кожного боку водонагрівача. Це сильно спростить взаємодію з пристроєм, забезпечить безтурботне технічне та гарантійне обслуговування;
 4. Переконайтеся, що стіна, на якій ви маєте намір розташувати нагрівач, здатна витримати його вагу. Зміцніть конструкцію, якщо потрібно;
 5. Зробіть у стіні отвори під кріпильні деталі. Пам'ятайте про труби, проводи та канали всередині, не зачепте їх. Як тільки гаки будуть надійно встановлені, закріпіть на них корпус водонагрівача.

Подключение к водопроводу


 1. Підготовка до роботи;
 2. Вхідна трубка для підключення холодної води позначена синім кольором, гарячою червоним. Прикрутіть запобіжний клапан, що захищає від поломки при високому тиску на вході холодної води. Щоб забезпечити високу герметичність, скористайтесь ущільнювачем, наприклад стрічкою фум;
 3. Закріпіть зливний кран. Якщо виникне потреба, приєднайте до нього гнучку підводку, направте її у бік каналізації або бака і відкрийте, щоб позбавитися рідини;
 4. Скористайтеся поліпропіленовою муфтою з вентилем та м'яким/твердим шлангом, щоб зв'язати магістралі води з бойлером так, як це показано на схемі;
 5. Після підключення відкрийте вентиль подачі гарячої води з приладу, потім вентиль подачі холодної води в прилад та кран гарячої води на змішувачі. Попередньо переконайтесь, що гаряча вода, що надходить у квартиру, перекрита, інакше вона не дійде до бойлера;
 6. У момент коли колба буде заповнена і вода потече, закрийте кран на змішувачі;
 7. Пам'ятайте, що в режимі повсякденного використання вентиль подачі холодної води у пристрій завжди повинен бути відкритий.

Підключення до електричної мережі

 1. Перед підключенням бойлера до електромережі необхідно зняти напругу на ел щитку!;
 2. Перевірте, чи вода заповнила колбу нагрівача;
 3. Підключіть бойлер до електромережі. Перевірте, чи захищена розетка від вологи та пилу за стандартом IP44 (або вище);
 4. Увімкніть водонагрівач.

Що таке магнієвий анод?

Це штифт усередині водонагрівача, який нанесений шар магнієвого сплаву. Його функція - боротьба з сольовим нальотом та іржею. В силах кожного користувача уповільнити процес окислення та корозії внутрішньої частини бойлера. Слідкуйте за ступенем зношування анода і змінюйте його на новий раз на 8-12 місяців.

Заміна магнієвого анода

 1. Підготовка до роботи;
 2. Виберіть анод відповідної довжини та діаметра різьблення;
 3. Знеструмте бойлер, дайте йому охолонути;
 4. Перекрийте подачу холодної води в прилад і відкрийте гарячу гарячу суміш. Це дозволить впустити повітря;
 5. Злийте залишки води;
 6. Зніміть кришку, від'єднайте дроти та дістаньте опорний фланець, усередині якого закріплений штифт;
 7. Витягніть анод і вставте новий. Очистіть корпус накипу спеціальним засобом або приготованим в домашніх умовах розчином.

  Чому Atlantic Vertigo Steatite WI-FI?!

 • Дистанційне керування WI-FI;
 1. Сенсорна панель з інтуїтивним інтерфейсом
 2. «Сухий» керамічний ТЕН Стеатит
 3. Подвійний резервуар - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
 4. Регулятор температури на зовнішній панелі
 5. Висока якість емалі із вмістом цирконію
 6. Мобільний додаток COZYTOUCH ATLANTIC, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію
 7. Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
 8. Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води із нержавіючої сталі.
 9. Надточний капілярний термостат – економія електроенергії до 15%.
 10. Захист від перегріву
 11. Має клас захисту від IP 24 та відповідає європейським стандартам електробезпеки та захисту користувачів.
 12. Клас енергоефективності ErP-С
 13. У комплекті йде кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейна.

Придбати розумні водонагрівачі Atlantic накопичувального та проточного типу, а також комплектуючі до них можна на сайті aria-katalog.kiev.ua по всій Україні.

Новинка
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4
VT.087.G.0745
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4" VT.087.G.0745. Каталог в..
0
7 384 грн. 7 089 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1
VT.087.G.0645
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1" VT.087.G.0645. Каталог включ..
0
4 430 грн. 4 253 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2
VT.087.G.0845
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2" VT.087.G.0845. Каталог в..
0
10 153 грн. 9 747 грн.
Супер ціна !
Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2
VT.084.N.04
Ми пропонуємо до продажу - Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2" VT.084.N.04. Кат..
0
1 079 грн. 1 036 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2
VT.087.G.0945
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2" VT.087.G.0945. Каталог включ..
0
15 999 грн. 15 359 грн.

🚚 Доставка

Доставка перевізником за тарифами перевізника

Самовивіз з пунктів видачі Пн-Пт з 10.00 до 18.00

Підпишіться на наш канал і будьте в курсі всіх акцій та новинок!