Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Водонагрівач Atlantic Ondeo+ SWH 15U M-3 2000W


Наявність уточнюйте
6
Код товару: 1582
Артикул: 821431
5 829 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Напруга 220 Напруга живлення 220 Об'єм: 15 л Потужність 2 кВт Спосіб установки Під мийкою Тип водонагрівача Накопичувальний Всі характеристики

Опис - Водонагрівач Atlantic Ondeo+ SWH 15U M-3 2000W


Електричні водонагрівачі користуються чималим спросом не лише у невеликих населених пунктах України, а й у багатьох великих містах, включаючи Київ. Це обумовлено бажанням людей мати безперебійність постачання гарячої води та здобуття незалежності від сторонніх організацій.

Atlantic Ondeo+ SWH 15U M-3 - індивідуальне рішення

Серед безлічі запропонованих ринком варіантів доступною ціною та високою якістю виділяються продукти групи Атлантик. Широкий асортимент водонагрівачів дозволяє користувачам вибрати найвигідніший варіант. Наприклад, рекомендуємо звернути увагу на прямокутну серію Ондео+.

Atlantic Ondeo+ SWH 15U M-3 в інтер'єрі

Atlantic Ondeo + SWH 15U M-3 - переваги агрегату

 • Компактність поєднується з економічністю та високою ефективністю.
 • Надійність та довговічність.
 • Простота монтажу та експлуатації.
 • Наявність гарантії від виробника та широка мережа сервісних центрів.

Atlantic Ondeo+ SWH 15U M-3 - особливості експлуатаційні та технічні

 1. Водонагрівач призначений для забезпечення однієї точки водоспоживання. Монтаж проводиться вертикально з верхнім підключенням.
 2. Бак об'ємом 15 літрів виконаний з високоякісної сталі, має внутрішнє антикорозійне покриття з емалі з вкрапленнями цирконію. Завдяки порошковому методу нанесення з подальшим запіканням захисний шар зберігає свої властивості протягом усього терміну експлуатації.
 3. Зовні корпус покритий методом порошкового фарбування у білий колір. Елегантні обтічні форми бойлера, компактні розміри та лаконічний дизайн дозволяють легко інтегрувати його в інтер'єр розмістивши під мийкою, у тумбах, шафах, нішах.
 4. Завдяки відповідності системи європейським стандартам водонагрівач може встановлюватись у приміщеннях з вологістю до 80% - ізоляція класу IP24.
 5. Відкритий ТЕН мокрого типу виконаний із зносостійкого мідного сплаву з підвищеною тепловіддачею. При потужності 2000 Вт нагрів 15 літрів від +15 до +65 градусів здійснюється за 28 хвилин.
 6. Вбудований магнієвий анод мінімізує вплив електрохімічної корозії виникає в процесі експлуатації між нагрівальним елементом та корпусом. Його заміну рекомендується проводити в ході сервісного обслуговування не рідше ніж раз на 2 роки.
 7. Запатентована французьким брендом технологія O'pro дозволяє продовжити термін служби деталей контактують з Н2О орієнтовно на 50% завдяки нівелюванню гальванічних струмів та приведенню в балан електричного потенціалу.
 8. Удосконалена теплоізоляція з екологічного пінополіуретану підвищеної щільності знижує втрати енергії до 3-5 градусів на день при роботі на максимальних параметрах.
 9. Механічний регулятор розташований на передній панелі, що дає можливість легко і точно налаштовувати параметри. Він стійкий до перепадів напруги в мережі і довговічний. Світловий індикатор розміщень поруч із системою управління, він дозволяє орієнтуватися в процесах виконуваних бойлером.
 10. Безпека експлуатації забезпечується захистом від перегріву та перепускним клапаном для скидання надлишкового внутрішнього тиску.

Atlantic Ondeo+ SWH 15U M-3 особливості водонагрівача

Atlantic Ondeo+ SWH 15U M-3 - рекомендації

Перш ніж відправитися в магазин, рекомендуємо ознайомитися з описом та інструкцією, яка є на нашому сайті. Також у нас ви можете порівняти характеристики цього бойлера з іншими, почитати відгуки користувачів і думку експертів - це дозволити переконатися в правильності вибору або наштовхне на питання, які варто поставити консультантам в момент оформлення покупки. У нас ви зможете поділитися своїми думками про товар і бренд Атлантик.

Купівля та монтаж Atlantic Ondeo+ SWH 15U M

 • Уточніть комплектацію в точці продажу, вона може відрізнятись. Перевірте наявність інструкції та гарантійного талону від виробника.
 • Перед початком монтажних робіт ознайомтеся з інструкцією і суворо дотримуйтесь вказівкою даними в ній. Недотримання рекомендацій може призвести до анулювання гарантії.
 • Не варто встановлювати агрегат у неопалюваних приміщеннях, оскільки поломки викликані замерзанням не підлягають гарантійному усуненню.
 • Будьте уважні при виставленні терморегулятора на максимальні параметри, при відкритті крана ви можете отримати відразу воду з температурою +65 градусів, що несе потенційну опасность при прямому попаданні на шкіру, особливо для дітей і людей поважного віку.
 • Для продовження терміну служби пристрою виробник рекомендує не нехтувати необхідністю використання діелектричної муфти, заземлення, редуктора понижуючого вхідного тиску.
 • Довіряйте сервісне обслуговування лише сертифікованим майстрам, при заміні деталей, наприклад анода, використовуйте оригінальні деталі рекомендовані виробником.

Дана модель випускається на сучасній лінії в Таїланді під постійним (100%) контролем усіх етапів процесу представниками з Франції.

Характеристики - Водонагрівач Atlantic Ondeo+ SWH 15U M-3 2000W


Характеристики
Напруга 220
Напруга живлення 220
Об'єм: 15 л
Потужність 2 кВт
Спосіб установки Під мийкою
Тип водонагрівача Накопичувальний
Тип Тену Мокрий
Форма корпусу Прямокутний

Купити у Києві - Україні - Водонагрівач Atlantic Ondeo+ SWH 15U M-3 2000W


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка

Доставка

Оплата

Оплата

Мітки: Eлектричнi Бойлери (Водонагрівачі)

Як самому встановити водонагрівач

Водонагрівач - апарат, що підвищує температуру води. Незважаючи на очевидну корисність, пристрій може відлякати рядового користувача своїм розміром, що здається складністю монтажу та використання. Намагаючись уникнути мороки, установку бойлера прийнято довіряти досвідченим сантехнікам, хоча це завдання під силу виконати своїми руками. Даний матеріал - покрокова інструкція експлуатації накопичувального водонагрівача з докладним описом нюансів підготовки, безпосередньо інсталяції та постобслуговування. Але спочатку про найпоширеніші типи.


  Типи водонагрівачів

Проточні. Компактний, забезпечений нагрівальним елементом (ТЕН). Температура води швидко піднімається, коли вона проходить через теплообмінник. Головні відмінності від накопичувального – високе навантаження на електромережу, низька потужність та відсутність колби для постійного зберігання води;
Накопичувальний. Велика ємність (до 1000 літрів) і вода, що постійно курсує навколо теплообмінників.

Установка водонагрівача

 1. Вимкнути водопостачання;
 2. Необхідно визначити відстань між бойлером, розеткою та водопровідними трубами. Кран гарячої води повинен бути розташований максимально близько до нагрівача, це дозволить зберегти стабільне нагрівання води та мінімізувати тепло-втрати;
 3. Звільніть близько 0,5 м з кожного боку водонагрівача. Це сильно спростить взаємодію з пристроєм, забезпечить безтурботне технічне та гарантійне обслуговування;
 4. Переконайтеся, що стіна, на якій ви маєте намір розташувати нагрівач, здатна витримати його вагу. Зміцніть конструкцію, якщо потрібно;
 5. Зробіть у стіні отвори під кріпильні деталі. Пам'ятайте про труби, проводи та канали всередині, не зачепте їх. Як тільки гаки будуть надійно встановлені, закріпіть на них корпус водонагрівача.

Подключение к водопроводу


 1. Підготовка до роботи;
 2. Вхідна трубка для підключення холодної води позначена синім кольором, гарячою червоним. Прикрутіть запобіжний клапан, що захищає від поломки при високому тиску на вході холодної води. Щоб забезпечити високу герметичність, скористайтесь ущільнювачем, наприклад стрічкою фум;
 3. Закріпіть зливний кран. Якщо виникне потреба, приєднайте до нього гнучку підводку, направте її у бік каналізації або бака і відкрийте, щоб позбавитися рідини;
 4. Скористайтеся поліпропіленовою муфтою з вентилем та м'яким/твердим шлангом, щоб зв'язати магістралі води з бойлером так, як це показано на схемі;
 5. Після підключення відкрийте вентиль подачі гарячої води з приладу, потім вентиль подачі холодної води в прилад та кран гарячої води на змішувачі. Попередньо переконайтесь, що гаряча вода, що надходить у квартиру, перекрита, інакше вона не дійде до бойлера;
 6. У момент коли колба буде заповнена і вода потече, закрийте кран на змішувачі;
 7. Пам'ятайте, що в режимі повсякденного використання вентиль подачі холодної води у пристрій завжди повинен бути відкритий.

Підключення до електричної мережі

 1. Перед підключенням бойлера до електромережі необхідно зняти напругу на ел щитку!;
 2. Перевірте, чи вода заповнила колбу нагрівача;
 3. Підключіть бойлер до електромережі. Перевірте, чи захищена розетка від вологи та пилу за стандартом IP44 (або вище);
 4. Увімкніть водонагрівач.

Що таке магнієвий анод?

Це штифт усередині водонагрівача, який нанесений шар магнієвого сплаву. Його функція - боротьба з сольовим нальотом та іржею. В силах кожного користувача уповільнити процес окислення та корозії внутрішньої частини бойлера. Слідкуйте за ступенем зношування анода і змінюйте його на новий раз на 8-12 місяців.

Заміна магнієвого анода

 1. Підготовка до роботи;
 2. Виберіть анод відповідної довжини та діаметра різьблення;
 3. Знеструмте бойлер, дайте йому охолонути;
 4. Перекрийте подачу холодної води в прилад і відкрийте гарячу гарячу суміш. Це дозволить впустити повітря;
 5. Злийте залишки води;
 6. Зніміть кришку, від'єднайте дроти та дістаньте опорний фланець, усередині якого закріплений штифт;
 7. Витягніть анод і вставте новий. Очистіть корпус накипу спеціальним засобом або приготованим в домашніх умовах розчином.

  Чому Atlantic Vertigo Steatite WI-FI?!

 • Дистанційне керування WI-FI;
 1. Сенсорна панель з інтуїтивним інтерфейсом
 2. «Сухий» керамічний ТЕН Стеатит
 3. Подвійний резервуар - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
 4. Регулятор температури на зовнішній панелі
 5. Висока якість емалі із вмістом цирконію
 6. Мобільний додаток COZYTOUCH ATLANTIC, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію
 7. Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
 8. Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води із нержавіючої сталі.
 9. Надточний капілярний термостат – економія електроенергії до 15%.
 10. Захист від перегріву
 11. Має клас захисту від IP 24 та відповідає європейським стандартам електробезпеки та захисту користувачів.
 12. Клас енергоефективності ErP-С
 13. У комплекті йде кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейна.

Придбати розумні водонагрівачі Atlantic накопичувального та проточного типу, а також комплектуючі до них можна на сайті aria-katalog.kiev.ua по всій Україні.

Новинка
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4
VT.087.G.0745
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4" VT.087.G.0745. Каталог в..
0
7 384 грн. 7 089 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1
VT.087.G.0645
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1" VT.087.G.0645. Каталог включ..
0
4 430 грн. 4 253 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2
VT.087.G.0845
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2" VT.087.G.0845. Каталог в..
0
10 153 грн. 9 747 грн.
Супер ціна !
Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2
VT.084.N.04
Ми пропонуємо до продажу - Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2" VT.084.N.04. Кат..
0
1 079 грн. 1 036 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2
VT.087.G.0945
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2" VT.087.G.0945. Каталог включ..
0
15 999 грн. 15 359 грн.

🚚 Доставка

Доставка перевізником за тарифами перевізника

Самовивіз з пунктів видачі Пн-Пт з 10.00 до 18.00

Підпишіться на наш канал і будьте в курсі всіх акцій та новинок!