Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Водонагрівач Atlantic Ondeo+ SWH 15A M-3 2000W


Наявність уточнюйте
3
Код товару: 1581
Артикул: 821428
5 729 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Напруга 220 Напруга живлення 220 Об'єм: 15 л Потужність 2 кВт Спосіб установки Над мийкою Тип водонагрівача Накопичувальний Всі характеристики

Опис - Водонагрівач Atlantic Ondeo+ SWH 15A M-3 2000W


Бажаєте насолоджуватися безперебійною подачею гарячої води та керувати температурою – купуйте електричні водонагрівачі атлантик. Широкий вибір різних моделей відрізняються об'ємом, потужністю, дизайном та іншими характеристиками дозволяють кожному користувачеві знайти кращий варіант.

Atlantic Ondeo+ SWH 15A M-3 для тих хто цінує якість

Сучасний світ диктує свої умови і все частіше користувачі прагнуть знайти баланс між ефективністю, економічністю, екологічністю та комфортом. Компактні агрегати від французького бренду стали найкращим прикладом того, як можна створювати продукти, що легко завойовує серця користувачів.

Переваги систем Atlantic Ondeo + SWH 15A M-3

 • Використання виробником інноваційних інженерних рішень, сучасного дизайну зі збереженням доступної цінової політики.
 • Швидке нагрівання, низькі експлуатаційні витрати, безшумна робота.
 • Можна встановлювати та використовувати без узгодження з державними органами у приміщеннях різного типу та призначення.
 • Простота монтажу (все необхідне входити в комплект) і експлуатації.
 • Гарантія від виробника.

Atlantic Ondeo+ SWH 15A M-3 в інтер'єрі

Atlantic Ondeo+ SWH 15A M-3 - технічні особливості та експлуатаційні рекомендації

 1. Водонагрівач накопичувального типу призначений для вертикального монтажу з нижнім типом підключення та забезпечення гарячою водою 1 крапки.
 2. Сталевий бак зсередини має унікальне стійке до корозії та агресивного впливу домішок.
 3. Зовні бак пофарбований у білий колір порошковим методом, що забезпечує рівність покриття, мінімізує можливість утворення відколів та тріщин у процесі використання.
 4. Довговічний ТЕН відкритого мокрого типу з підвищеною тепловіддачею виконань з мідного сплаву. При потужності 2000 Вт нагрів 15 літрів від +15 до +65 градусів здійснюється за 28 хвилин.
 5. Додатковим захистом усіх деталей контактують з водою служить запатентована технологія O'pro. Невелика деталь розташована поблизу нагрівального елемента та анода (Ohmic Protection) нівелює гальванічні струми, балансує електричний потенціал, тим самим збільшуючи термін служби елементів приблизно на 50%.
 6. Вбудований магнієвий анод знижує ступінь електрохімічної корозії бака нагрівального елементу, що захищає поверхні від утворення нальоту. Проводити його заміну рекомендується щорічно в ході планового сервісного обслуговування системи.
 7. Екологічна пінополіуретанова теплоізоляція забезпечує зниження енергетичних втрат до 0,5 кВт за 24 години за максимальної температури +65 градусів.
 8. Бойлер можна встановлювати безпосередньо над мийкою, у місцях з високою ймовірністю попадання бризок на корпус та вологістю до 80% завдяки ізоляції класу IP24 відповідно до європейських стандартів.
 9. При монтажі не прехтуйте необхідністю заземлення, установіть діелектричну муфту, клапани скидання тиску на виході і регулюючий на вході, це дозволить мінімізувати можливі збої в роботі агрегату.
 10. Механічне управління та високоточний термостат дозволяють максимально точно налаштовувати температуру та оптимізувати експлуатаційні витрати. Світловий індикатор на передній панелі дозволить вам легко орієнтуватися в процесах, що виконуються в поточний момент.

Atlantic Ondeo+ SWH 15A M-3 особливості

При налаштуванні агрегату на максимальну потужність, враховуйте, що при відкритті гарячого крана може піти вода температурою +65 градусів.

Не устанавливайте водонагрівач у місцях з можливим замерзанням, вихід з ладу внаслідок порушення рекомендацій щодо експлуатації не підлягає гарантійному ремонту.

Ознайомитись з інструкцією можна на нашому сайті. Також у нас ви зможете порівняти різні моделі, написати свій відгук про продукти, ознайомитися з думками інших користувачів і експертів.

Дана модель виробляється на сучасній лінії у Таїланді під постійним контролем представників з Франції.

Характеристики - Водонагрівач Atlantic Ondeo+ SWH 15A M-3 2000W


Характеристики
Напруга 220
Напруга живлення 220
Об'єм: 15 л
Потужність 2 кВт
Спосіб установки Над мийкою
Тип водонагрівача Накопичувальний
Тип Тену Мокрий
Форма корпусу Прямокутний

Купити у Києві - Україні - Водонагрівач Atlantic Ondeo+ SWH 15A M-3 2000W


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка

Доставка

Оплата

Оплата

Мітки: Eлектричнi Бойлери (Водонагрівачі)

Як самому встановити водонагрівач

Водонагрівач - апарат, що підвищує температуру води. Незважаючи на очевидну корисність, пристрій може відлякати рядового користувача своїм розміром, що здається складністю монтажу та використання. Намагаючись уникнути мороки, установку бойлера прийнято довіряти досвідченим сантехнікам, хоча це завдання під силу виконати своїми руками. Даний матеріал - покрокова інструкція експлуатації накопичувального водонагрівача з докладним описом нюансів підготовки, безпосередньо інсталяції та постобслуговування. Але спочатку про найпоширеніші типи.


  Типи водонагрівачів

Проточні. Компактний, забезпечений нагрівальним елементом (ТЕН). Температура води швидко піднімається, коли вона проходить через теплообмінник. Головні відмінності від накопичувального – високе навантаження на електромережу, низька потужність та відсутність колби для постійного зберігання води;
Накопичувальний. Велика ємність (до 1000 літрів) і вода, що постійно курсує навколо теплообмінників.

Установка водонагрівача

 1. Вимкнути водопостачання;
 2. Необхідно визначити відстань між бойлером, розеткою та водопровідними трубами. Кран гарячої води повинен бути розташований максимально близько до нагрівача, це дозволить зберегти стабільне нагрівання води та мінімізувати тепло-втрати;
 3. Звільніть близько 0,5 м з кожного боку водонагрівача. Це сильно спростить взаємодію з пристроєм, забезпечить безтурботне технічне та гарантійне обслуговування;
 4. Переконайтеся, що стіна, на якій ви маєте намір розташувати нагрівач, здатна витримати його вагу. Зміцніть конструкцію, якщо потрібно;
 5. Зробіть у стіні отвори під кріпильні деталі. Пам'ятайте про труби, проводи та канали всередині, не зачепте їх. Як тільки гаки будуть надійно встановлені, закріпіть на них корпус водонагрівача.

Подключение к водопроводу


 1. Підготовка до роботи;
 2. Вхідна трубка для підключення холодної води позначена синім кольором, гарячою червоним. Прикрутіть запобіжний клапан, що захищає від поломки при високому тиску на вході холодної води. Щоб забезпечити високу герметичність, скористайтесь ущільнювачем, наприклад стрічкою фум;
 3. Закріпіть зливний кран. Якщо виникне потреба, приєднайте до нього гнучку підводку, направте її у бік каналізації або бака і відкрийте, щоб позбавитися рідини;
 4. Скористайтеся поліпропіленовою муфтою з вентилем та м'яким/твердим шлангом, щоб зв'язати магістралі води з бойлером так, як це показано на схемі;
 5. Після підключення відкрийте вентиль подачі гарячої води з приладу, потім вентиль подачі холодної води в прилад та кран гарячої води на змішувачі. Попередньо переконайтесь, що гаряча вода, що надходить у квартиру, перекрита, інакше вона не дійде до бойлера;
 6. У момент коли колба буде заповнена і вода потече, закрийте кран на змішувачі;
 7. Пам'ятайте, що в режимі повсякденного використання вентиль подачі холодної води у пристрій завжди повинен бути відкритий.

Підключення до електричної мережі

 1. Перед підключенням бойлера до електромережі необхідно зняти напругу на ел щитку!;
 2. Перевірте, чи вода заповнила колбу нагрівача;
 3. Підключіть бойлер до електромережі. Перевірте, чи захищена розетка від вологи та пилу за стандартом IP44 (або вище);
 4. Увімкніть водонагрівач.

Що таке магнієвий анод?

Це штифт усередині водонагрівача, який нанесений шар магнієвого сплаву. Його функція - боротьба з сольовим нальотом та іржею. В силах кожного користувача уповільнити процес окислення та корозії внутрішньої частини бойлера. Слідкуйте за ступенем зношування анода і змінюйте його на новий раз на 8-12 місяців.

Заміна магнієвого анода

 1. Підготовка до роботи;
 2. Виберіть анод відповідної довжини та діаметра різьблення;
 3. Знеструмте бойлер, дайте йому охолонути;
 4. Перекрийте подачу холодної води в прилад і відкрийте гарячу гарячу суміш. Це дозволить впустити повітря;
 5. Злийте залишки води;
 6. Зніміть кришку, від'єднайте дроти та дістаньте опорний фланець, усередині якого закріплений штифт;
 7. Витягніть анод і вставте новий. Очистіть корпус накипу спеціальним засобом або приготованим в домашніх умовах розчином.

  Чому Atlantic Vertigo Steatite WI-FI?!

 • Дистанційне керування WI-FI;
 1. Сенсорна панель з інтуїтивним інтерфейсом
 2. «Сухий» керамічний ТЕН Стеатит
 3. Подвійний резервуар - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
 4. Регулятор температури на зовнішній панелі
 5. Висока якість емалі із вмістом цирконію
 6. Мобільний додаток COZYTOUCH ATLANTIC, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію
 7. Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
 8. Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води із нержавіючої сталі.
 9. Надточний капілярний термостат – економія електроенергії до 15%.
 10. Захист від перегріву
 11. Має клас захисту від IP 24 та відповідає європейським стандартам електробезпеки та захисту користувачів.
 12. Клас енергоефективності ErP-С
 13. У комплекті йде кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейна.

Придбати розумні водонагрівачі Atlantic накопичувального та проточного типу, а також комплектуючі до них можна на сайті aria-katalog.kiev.ua по всій Україні.

Новинка
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4
VT.087.G.0745
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4" VT.087.G.0745. Каталог в..
0
7 384 грн. 7 089 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1
VT.087.G.0645
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1" VT.087.G.0645. Каталог включ..
0
4 430 грн. 4 253 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2
VT.087.G.0845
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2" VT.087.G.0845. Каталог в..
0
10 153 грн. 9 747 грн.
Супер ціна !
Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2
VT.084.N.04
Ми пропонуємо до продажу - Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2" VT.084.N.04. Кат..
0
1 079 грн. 1 036 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2
VT.087.G.0945
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2" VT.087.G.0945. Каталог включ..
0
15 999 грн. 15 359 грн.

🚚 Доставка

Доставка перевізником за тарифами перевізника

Самовивіз з пунктів видачі Пн-Пт з 10.00 до 18.00

Підпишіться на наш канал і будьте в курсі всіх акцій та новинок!