Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Водонагрівач Atlantic Classic VM 100 N4L 1500W


3
10
3
10
В наявності
3
Код товару: 1725
Артикул: 961186
5 309 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Напруга 220 Напруга живлення 220 Об'єм: 100 л Потужність 1.5 кВт Спосіб установки Вертикальний Тип водонагрівача Накопичувальний Всі характеристики

Опис - Водонагрівач Atlantic Classic VM 100 N4L 1500W


Насолоджуватися комфортом давно вже можливо не тільки у Києві та інших великих містах, але й у найвіддаленіших куточках України. Досить купити і встановити електричний водонагрівач, що завжди мати необхідну кількість гарячої води з мінімальними витратами. Правильно підібрана система значно спростить бут, зробивши його приємним та простим.

Classic VM 100 N4L (Atlantic) - класика завжди у тренді

Продукція французького бренду відома у світі як довговічні прилади, в яких успішно поєдналися інноваційні інженерні рішення, сміливі дизайнерські розробки та доступні ціни. Їх класичні водонагрівачі для вертикального монтажу з нижнім типом підключення багато років користуються заслуженим попитом на різних континентах і мають масу переваг.

Classic VM 100 N4L (Atlantic) - переваги вибору

 • Відносно компактні розміри, надійність, довговічність, простота монтажу.
 • Простота керування.
 • Гарантія від виробника.
 • Економічність екологічність.
 • Даного бойлера достатньо для 3-4 х чоловік за наявності ванни, душу, раковин або для більшої кількості осіб у приміщеннях без ванни та душу.

Classic O'Pro VM 100 N4L (Atlantic) особливості

Classic VM 100 N4L (Atlantic) - технічні рішення та особливості

 1. Бак виконаний із високоякісної сталі. Завдяки нанесенню емалі порошковим методом з подальшим запіканням, поверхня має високий антикорозійний захист, і опір агресивному впливу домішок міститься у воді.
 2. Мідний ТЕН довговічний, надійний, має більший рівень тепловіддачі ніж інші варіанти. При потужності в 1500 Вт дозволяє нагріти 100 літрів від +15 до +65 градусів за Цельсієм всього за 242 хвилини. При виставленні на максимальні параметри, враховуйте, що температура води при витраті може бути +65, що потенційно небезпечно при попаданні на тіло, особливо дітям і людям поважного віку.
 3. Магнієвий анод дозволяє мінімізувати утворення нальоту на поверхнях, знижує рівень виникнення електрохімічної корозії. Його заміну рекомендується проводити раз на два роки, у ході сервісного обслуговування.
 4. Багатоступеневий захист робить експлуатацію комфортною та безпечною: вбудований захист від перегріву та запобіжний клапан для запобігання утворення надлишкового тиску всередині системи.
 5. Ізоляція класу IP24 дозволяє монтувати бойлер у місцях можливого попадання бризок на корпус. Допустимий рівень вологості у приміщеннях-до 80%
 6. Удосконалені патрубки (підведення холодної та відведення гарячої води) виконані з нержавіючої сталі.
 7. На передній панелі розташований датчик температур, що дозволяє завдяки високоточному термостату оцінити ступінь нагріву води.
 8. Механічне управління стійке до перепадів напруги в мережі. Регулятор розташований на нижній частині, що запобігає можливість випадкової зміни налаштувань.
 9. Теплоізоляція з високощільного пінополіуретану не тільки екологічна, але й дозволяє мінімізувати втрати енергії при максимальному нагріванні до 1,85 кВт/24 години.

Дана модель успішно виробляється на високотехнологічній лінії в Україні. Весь етап виробництва від закупівлі матеріалів до складання та надходження на склад готової продукції постійно контролюють представники з центрального офісу у Франції.

Виробник не рекомендує допускати замерзання агрегату, так як поломки отримані в результаті не потрапляють під число гарантійних випадків.

Довіряйте монтаж, налагодження, технічне обслуговування агрегатів кваліфікованим майстрам.

Характеристики - Водонагрівач Atlantic Classic VM 100 N4L 1500W


Характеристики
Напруга 220
Напруга живлення 220
Об'єм: 100 л
Потужність 1.5 кВт
Спосіб установки Вертикальний
Тип водонагрівача Накопичувальний
Тип Тену Мокрий
Форма корпусу Циліндричний

Купити у Києві - Україні - Водонагрівач Atlantic Classic VM 100 N4L 1500W


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка

Доставка

Оплата

Оплата

Мітки: Водонагрівач Atlantic Classic VM 100 N4L 1500W, Atlantic, 684, 961186, 1725

Як самому встановити водонагрівач

Водонагрівач - апарат, що підвищує температуру води. Незважаючи на очевидну корисність, пристрій може відлякати рядового користувача своїм розміром, що здається складністю монтажу та використання. Намагаючись уникнути мороки, установку бойлера прийнято довіряти досвідченим сантехнікам, хоча це завдання під силу виконати своїми руками. Даний матеріал - покрокова інструкція експлуатації накопичувального водонагрівача з докладним описом нюансів підготовки, безпосередньо інсталяції та постобслуговування. Але спочатку про найпоширеніші типи.


  Типи водонагрівачів

Проточні. Компактний, забезпечений нагрівальним елементом (ТЕН). Температура води швидко піднімається, коли вона проходить через теплообмінник. Головні відмінності від накопичувального – високе навантаження на електромережу, низька потужність та відсутність колби для постійного зберігання води;
Накопичувальний. Велика ємність (до 1000 літрів) і вода, що постійно курсує навколо теплообмінників.

Установка водонагрівача

 1. Вимкнути водопостачання;
 2. Необхідно визначити відстань між бойлером, розеткою та водопровідними трубами. Кран гарячої води повинен бути розташований максимально близько до нагрівача, це дозволить зберегти стабільне нагрівання води та мінімізувати тепло-втрати;
 3. Звільніть близько 0,5 м з кожного боку водонагрівача. Це сильно спростить взаємодію з пристроєм, забезпечить безтурботне технічне та гарантійне обслуговування;
 4. Переконайтеся, що стіна, на якій ви маєте намір розташувати нагрівач, здатна витримати його вагу. Зміцніть конструкцію, якщо потрібно;
 5. Зробіть у стіні отвори під кріпильні деталі. Пам'ятайте про труби, проводи та канали всередині, не зачепте їх. Як тільки гаки будуть надійно встановлені, закріпіть на них корпус водонагрівача.

Подключение к водопроводу


 1. Підготовка до роботи;
 2. Вхідна трубка для підключення холодної води позначена синім кольором, гарячою червоним. Прикрутіть запобіжний клапан, що захищає від поломки при високому тиску на вході холодної води. Щоб забезпечити високу герметичність, скористайтесь ущільнювачем, наприклад стрічкою фум;
 3. Закріпіть зливний кран. Якщо виникне потреба, приєднайте до нього гнучку підводку, направте її у бік каналізації або бака і відкрийте, щоб позбавитися рідини;
 4. Скористайтеся поліпропіленовою муфтою з вентилем та м'яким/твердим шлангом, щоб зв'язати магістралі води з бойлером так, як це показано на схемі;
 5. Після підключення відкрийте вентиль подачі гарячої води з приладу, потім вентиль подачі холодної води в прилад та кран гарячої води на змішувачі. Попередньо переконайтесь, що гаряча вода, що надходить у квартиру, перекрита, інакше вона не дійде до бойлера;
 6. У момент коли колба буде заповнена і вода потече, закрийте кран на змішувачі;
 7. Пам'ятайте, що в режимі повсякденного використання вентиль подачі холодної води у пристрій завжди повинен бути відкритий.

Підключення до електричної мережі

 1. Перед підключенням бойлера до електромережі необхідно зняти напругу на ел щитку!;
 2. Перевірте, чи вода заповнила колбу нагрівача;
 3. Підключіть бойлер до електромережі. Перевірте, чи захищена розетка від вологи та пилу за стандартом IP44 (або вище);
 4. Увімкніть водонагрівач.

Що таке магнієвий анод?

Це штифт усередині водонагрівача, який нанесений шар магнієвого сплаву. Його функція - боротьба з сольовим нальотом та іржею. В силах кожного користувача уповільнити процес окислення та корозії внутрішньої частини бойлера. Слідкуйте за ступенем зношування анода і змінюйте його на новий раз на 8-12 місяців.

Заміна магнієвого анода

 1. Підготовка до роботи;
 2. Виберіть анод відповідної довжини та діаметра різьблення;
 3. Знеструмте бойлер, дайте йому охолонути;
 4. Перекрийте подачу холодної води в прилад і відкрийте гарячу гарячу суміш. Це дозволить впустити повітря;
 5. Злийте залишки води;
 6. Зніміть кришку, від'єднайте дроти та дістаньте опорний фланець, усередині якого закріплений штифт;
 7. Витягніть анод і вставте новий. Очистіть корпус накипу спеціальним засобом або приготованим в домашніх умовах розчином.

  Чому Atlantic Vertigo Steatite WI-FI?!

 • Дистанційне керування WI-FI;
 1. Сенсорна панель з інтуїтивним інтерфейсом
 2. «Сухий» керамічний ТЕН Стеатит
 3. Подвійний резервуар - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
 4. Регулятор температури на зовнішній панелі
 5. Висока якість емалі із вмістом цирконію
 6. Мобільний додаток COZYTOUCH ATLANTIC, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію
 7. Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
 8. Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води із нержавіючої сталі.
 9. Надточний капілярний термостат – економія електроенергії до 15%.
 10. Захист від перегріву
 11. Має клас захисту від IP 24 та відповідає європейським стандартам електробезпеки та захисту користувачів.
 12. Клас енергоефективності ErP-С
 13. У комплекті йде кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейна.

Придбати розумні водонагрівачі Atlantic накопичувального та проточного типу, а також комплектуючі до них можна на сайті aria-katalog.kiev.ua по всій Україні.

Новинка
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4
VT.087.G.0745
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4" VT.087.G.0745. Каталог в..
0
7 384 грн. 7 089 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1
VT.087.G.0645
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1" VT.087.G.0645. Каталог включ..
0
4 430 грн. 4 253 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2
VT.087.G.0845
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2" VT.087.G.0845. Каталог в..
0
10 153 грн. 9 747 грн.
Супер ціна !
Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2
VT.084.N.04
Ми пропонуємо до продажу - Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2" VT.084.N.04. Кат..
0
1 079 грн. 1 036 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2
VT.087.G.0945
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2" VT.087.G.0945. Каталог включ..
0
15 999 грн. 15 359 грн.

🚚 Доставка

Доставка перевізником за тарифами перевізника

Самовивіз з пунктів видачі Пн-Пт з 10.00 до 18.00

Підпишіться на наш канал і будьте в курсі всіх акцій та новинок!