Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Водонагрівач Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8 K PL DRY 50 л, круглий, електр. уп-ня, сухий тен, Італія


3
10
3
10
В наявності
3
Код товару: 1499
Артикул: 3201456
9 400 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Напруга 220 Напруга живлення 220 Об'єм: 50 л Потужність 1.8 кВт Спосіб установки Вертикальний Тип водонагрівача Накопичувальний Всі характеристики

Опис - Водонагрівач Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8 K PL DRY 50 л, круглий, електр. уп-ня, сухий тен, Італія


Для чого розроблений Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY

Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY - електричний пристрій накопичувального типу призначений для забезпечення гарячою водою. Бойлер монтується вертикально. Купити Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY рекомендується для:

 • Квартир, приватних будинків для 1-2 користувачів.
 • Для офісних та інших приміщень комерційного, громадського призначення, де витрата води здійснюється через змішувач на раковині.

Технологічні рішення та особливості експлуатації

 1. Сталевий бак з емальованим внутрішнім покриттям TITANSHIELD, стійкий до корозії та впливу домішок, що містяться у воді.
 2. 2 сухі ТЕНи (закриті) не мають прямого контакту з водою, що мінімізує ризик виникнення коротких замикань. Нагрівають 50 літрів до температури +65°С за 88 хвилин.
 3. Запатентована унікальна технологія WaterPlus зменшує змішування нагрітої води із холодною, яка прибуває, що дозволяє одержувати користувачам на 16% більше гарячої води.
 4. Пінополіуретанова теплоізоляція корпусу робить його холодним і безпечним для контакту зі шкірою та предметами.
 5. Вбудований магнієвий анод нівелює негативний вплив електрохімічної корозії, що виникає у ході роботи системи. Також він робить осад на поверхнях більш рихлим, що спрощує очищення бака та колб ТЕНів.

Доступні функції та режими

 • Індикатор роботи. Світловий індикатор показує роботу нагрівального елементу, після закінчення нагріву лампочка гасне.
 • Регулювання температури. Користувач може на свій розсуд збільшувати або зменшувати температуру води в баку. Напроти потокових параметрів температури є світловий індикатор. Зауважте, що при активації функції ЕСО система переходити в автоматичний режим і користувач тимчасово втрачає можливість впливати на температуру.
 • Захист від легіонів. Дана процедура проводиться автоматично і реалізується за замовчуванням. Захист знищує бактериї та патогенну флору, які можуть розвиватися у теплій воді. Активація відбувається у випадках, коли не використовують функції ЕСО. Перше включення захисту відбувається на 4-й день після початку користування електроводонагрівачем. Якщо протягом 30 днів не відбувалося нагрівання вище ніж на 70°С і не використовувалася функція ЕСО, з панелі управління відбувається запуск наступного циклу захисту.
 • Функція ЕСО. ЕСО функція - призначена для автоматичного очищення води та внутрішніх елементів водогрійного бака від бактерій та патогенної мікрофлори. Після запуску система автоматично підбирає потрібний температурний режим і регулює швидкість нагрівання Н2О. Активація функції рекомендована, якщо ви не нагріваєте воду вище 70°С або якщо ви не користувалися бойлером 3 і більше місяців. Рекомендований період на який бажано включати функцію ЕСО – 6-12 годин.

Монтаж та запуск системи - рекомендації

Виконувати роботи з монтажу, налагодження та першого запуску повинні сертифіковані фахівці.

 1. Вибираючи місце, розташовуйте електронагрівач ближче до основної точки водозабору для зменшення тепловтрат у процесі транспортування води.
 2. Дотримуйтесь рекомендованих відступів: мінімальний до стелі 10 см, від верхньої точки пристрою та з боків не менше 50 см для спрощення доступу та подальшого обслуговування агрегату.
 3. Кріпити бак необхідно на капітальні стіни з використанням гаків з потрійним запасом міцності.

Технічне обслуговування - періодичність

 • Магнієвий анод рекомендується перевіряти щорічно.
 • Періодично перевіряйте перепускний клапан на відсутність пошкоджень та заклинювання. При надмірному утворенні известкового нальоту зробіть чистку.
 • При заміні анода проводьте очищення бака і колби, що містить ТЕНи, від накипу та іншого нальоту.

У нашому каталозі представлена сучасна техніка з кращим співвідношенням продуктивність-ціна. Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY поєднує в собі стильний дизайн, інноваційні технології та якість, забезпечену 100% контролем як деталей на різних етапах, так і агрегату в цілому.

При бажанні ви можете порівняти характеристики декількох моделей або задати питання консультантам, дізнатися їх думки про Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY.

Діліться своїми враженнями від електроводонагрівача, залишайте відгуки на сторінці під товаром.

Характеристики - Водонагрівач Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8 K PL DRY 50 л, круглий, електр. уп-ня, сухий тен, Італія


Характеристики
Напруга 220
Напруга живлення 220
Об'єм: 50 л
Потужність 1.8 кВт
Спосіб установки Вертикальний
Тип водонагрівача Накопичувальний
Тип Тену Сухий
Форма корпусу Циліндричний

Купити у Києві - Україні - Водонагрівач Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8 K PL DRY 50 л, круглий, електр. уп-ня, сухий тен, Італія


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка

Доставка

Оплата

Оплата

Мітки: Водонагрівач Ariston BLU1 ECO 50 V 1, 8 K PL DRY 50 л, круглий, електр. уп-ня, сухий тен, Італія, Ariston, 482, 3201456, 1499

Як самому встановити водонагрівач

Водонагрівач - апарат, що підвищує температуру води. Незважаючи на очевидну корисність, пристрій може відлякати рядового користувача своїм розміром, що здається складністю монтажу та використання. Намагаючись уникнути мороки, установку бойлера прийнято довіряти досвідченим сантехнікам, хоча це завдання під силу виконати своїми руками. Даний матеріал - покрокова інструкція експлуатації накопичувального водонагрівача з докладним описом нюансів підготовки, безпосередньо інсталяції та постобслуговування. Але спочатку про найпоширеніші типи.


  Типи водонагрівачів

Проточні. Компактний, забезпечений нагрівальним елементом (ТЕН). Температура води швидко піднімається, коли вона проходить через теплообмінник. Головні відмінності від накопичувального – високе навантаження на електромережу, низька потужність та відсутність колби для постійного зберігання води;
Накопичувальний. Велика ємність (до 1000 літрів) і вода, що постійно курсує навколо теплообмінників.

Установка водонагрівача

 1. Вимкнути водопостачання;
 2. Необхідно визначити відстань між бойлером, розеткою та водопровідними трубами. Кран гарячої води повинен бути розташований максимально близько до нагрівача, це дозволить зберегти стабільне нагрівання води та мінімізувати тепло-втрати;
 3. Звільніть близько 0,5 м з кожного боку водонагрівача. Це сильно спростить взаємодію з пристроєм, забезпечить безтурботне технічне та гарантійне обслуговування;
 4. Переконайтеся, що стіна, на якій ви маєте намір розташувати нагрівач, здатна витримати його вагу. Зміцніть конструкцію, якщо потрібно;
 5. Зробіть у стіні отвори під кріпильні деталі. Пам'ятайте про труби, проводи та канали всередині, не зачепте їх. Як тільки гаки будуть надійно встановлені, закріпіть на них корпус водонагрівача.

Подключение к водопроводу


 1. Підготовка до роботи;
 2. Вхідна трубка для підключення холодної води позначена синім кольором, гарячою червоним. Прикрутіть запобіжний клапан, що захищає від поломки при високому тиску на вході холодної води. Щоб забезпечити високу герметичність, скористайтесь ущільнювачем, наприклад стрічкою фум;
 3. Закріпіть зливний кран. Якщо виникне потреба, приєднайте до нього гнучку підводку, направте її у бік каналізації або бака і відкрийте, щоб позбавитися рідини;
 4. Скористайтеся поліпропіленовою муфтою з вентилем та м'яким/твердим шлангом, щоб зв'язати магістралі води з бойлером так, як це показано на схемі;
 5. Після підключення відкрийте вентиль подачі гарячої води з приладу, потім вентиль подачі холодної води в прилад та кран гарячої води на змішувачі. Попередньо переконайтесь, що гаряча вода, що надходить у квартиру, перекрита, інакше вона не дійде до бойлера;
 6. У момент коли колба буде заповнена і вода потече, закрийте кран на змішувачі;
 7. Пам'ятайте, що в режимі повсякденного використання вентиль подачі холодної води у пристрій завжди повинен бути відкритий.

Підключення до електричної мережі

 1. Перед підключенням бойлера до електромережі необхідно зняти напругу на ел щитку!;
 2. Перевірте, чи вода заповнила колбу нагрівача;
 3. Підключіть бойлер до електромережі. Перевірте, чи захищена розетка від вологи та пилу за стандартом IP44 (або вище);
 4. Увімкніть водонагрівач.

Що таке магнієвий анод?

Це штифт усередині водонагрівача, який нанесений шар магнієвого сплаву. Його функція - боротьба з сольовим нальотом та іржею. В силах кожного користувача уповільнити процес окислення та корозії внутрішньої частини бойлера. Слідкуйте за ступенем зношування анода і змінюйте його на новий раз на 8-12 місяців.

Заміна магнієвого анода

 1. Підготовка до роботи;
 2. Виберіть анод відповідної довжини та діаметра різьблення;
 3. Знеструмте бойлер, дайте йому охолонути;
 4. Перекрийте подачу холодної води в прилад і відкрийте гарячу гарячу суміш. Це дозволить впустити повітря;
 5. Злийте залишки води;
 6. Зніміть кришку, від'єднайте дроти та дістаньте опорний фланець, усередині якого закріплений штифт;
 7. Витягніть анод і вставте новий. Очистіть корпус накипу спеціальним засобом або приготованим в домашніх умовах розчином.

  Чому Atlantic Vertigo Steatite WI-FI?!

 • Дистанційне керування WI-FI;
 1. Сенсорна панель з інтуїтивним інтерфейсом
 2. «Сухий» керамічний ТЕН Стеатит
 3. Подвійний резервуар - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
 4. Регулятор температури на зовнішній панелі
 5. Висока якість емалі із вмістом цирконію
 6. Мобільний додаток COZYTOUCH ATLANTIC, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію
 7. Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
 8. Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води із нержавіючої сталі.
 9. Надточний капілярний термостат – економія електроенергії до 15%.
 10. Захист від перегріву
 11. Має клас захисту від IP 24 та відповідає європейським стандартам електробезпеки та захисту користувачів.
 12. Клас енергоефективності ErP-С
 13. У комплекті йде кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейна.

Придбати розумні водонагрівачі Atlantic накопичувального та проточного типу, а також комплектуючі до них можна на сайті aria-katalog.kiev.ua по всій Україні.

Новинка
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4
VT.087.G.0745
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4" VT.087.G.0745. Каталог в..
0
7 384 грн. 7 089 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1
VT.087.G.0645
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1" VT.087.G.0645. Каталог включ..
0
4 430 грн. 4 253 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2
VT.087.G.0845
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2" VT.087.G.0845. Каталог в..
0
10 153 грн. 9 747 грн.
Супер ціна !
Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2
VT.084.N.04
Ми пропонуємо до продажу - Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2" VT.084.N.04. Кат..
0
1 079 грн. 1 036 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2
VT.087.G.0945
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2" VT.087.G.0945. Каталог включ..
0
15 999 грн. 15 359 грн.

🚚 Доставка

Доставка перевізником за тарифами перевізника

Самовивіз з пунктів видачі Пн-Пт з 10.00 до 18.00

Підпишіться на наш канал і будьте в курсі всіх акцій та новинок!