Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Водонагрівач Atlantic HM 050 D400-1-M горизонт.


3
10
3
10
Toп
В наявності
3
Код товару: 1530
Артикул: 843013
6 279 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Напруга живлення 220 Об'єм, л 50-litrov" class="ocf-attribute-link">50 Потужність 1.5 кВт Спосіб установки Горизонтальний Тип водонагрівача Накопичувальний Тип ТЭНа Мокрий Всі характеристики

Опис - Водонагрівач Atlantic HM 050 D400-1-M горизонт.


Незалежно від регіону проживання власники приміщень можуть власними зусиллями створити комфортні умови проживання та побуту. Досить придбати техніку від французького бренду Атлантік.

Atlantic HM 050 D400-1-M - компактний помічник

Вибираючи водонагрівач важливо врахувати безліч факторів від числа користувачів та точок водоспоживання до технологій впливають на безпеку експлуатації. Компанія Атлантік піклується про своїх клієнтів, тому кожна одиниця техніки поєднує в собі унікальні інженерні розробки, дизайнерські рішення та високу якість реалізації ідей. Володіючи масою переваг бойлери користуються попитом у багатьох країн світу включаючи Україну.

Atlantic HM 050 D400-1-M - переваги

 1. Класичний дизайн, циліндрична форма, білий колір покриття - дозволяють інтегрувати у різні інтер'єри.
 2. Доступна ціна, висока продуктивність.
 3. Даного обсягу бойлера достатньо для 2-х чоловік за наявності ванни, душу та раковини; для більшої кількості користувачів при поданні води тільки на раковину.
 4. Гарантія від виробника 5 років.

Atlantic HM 050 D400-1-M в інтер'єрі

Atlantic HM 050 D400-1-M - технічні аспекти

 • Бак виконаний з високоміцної сталі і покритий зсередини склокерамікою нанесеною методом електрогальванізації, що забезпечує тривалий термін служби без протікань. Для горизонтального монтажу з нижнім підключенням. За своїми габаритами він близький до повнорозмірних пральних машин, що дозволяє проводити монтаж над ними тим самим заощаджуючи простір.
 • Запатентована французьким брендом технологія Ohmic Protection (O'pro) дозволяє на 50% продовжити термін служби магнієвого анода, захищає всі деталі від впливу гальванічних струмів, балансує електричний потенціал, тим самим знижуючи можливість утворення корозії.
 • Відкритий ТЕН (мокрій) виконаний з мідного сплаву, що значно збільшує його теплопровідність і продовжує термін служби. При потужності 1500 Вт Година нагріву 50 літрів до +65 градусів становить 100 хвилин, що на 20 хвилин менше ніж у бойлерів з аналогічними характеристиками призначеними для вертикального монтажу.
 • Захист від перегріву автоматично відключає агрегат, тим самим роблячи його роботу безпечною навіть без постійного контролю з боку Користувача. Додатковим елементом захисту служить перепускний клапан, що нівелює можливі колівання тиску в Баку.
 • Ізоляція класу IP24 відповідає європейським вимогам безпеки для експлуатації електричних приладів у приміщеннях з вологістю до 80% та наявністю джерела бризок.
 • Механічне управління стійке до перепадів напруги в мережі. На передню панель виведений світловий індикатор роботи нагрівального елементу та термометр.
 • Магнієвий анод мінімізує утворення нальоту на поверхнях. Проводити його заміну рекомендується не рідше ніж один раз на два роки. Рекомендації щодо виконання сервісних робіт наведені в інструкції.
 • Пінополіуретанова теплоізоляція є не тільки екологічною, але і дозволяє зберігати бак ззовні холодним роблячи користування безпечною, а експлуатаційні витрати мінімальними.

Atlantic HM 050 D400-1-M особливості

Якщо тиск у системі подачі води у вашому поміщенні має значні колівання, рекомендуємо при монтажі Atlantic HM 050 D400-1-M встановити редуктор для його стабілізації. Звертаємо вашу увагу - пошкодження викликані замерзанням не підлягають усуненню за гарантією. Перед початком монтажу ознайомтеся з інструкцією, зробити це можна у нас на сайті. Також ви можете порівняти технічні характеристики, почитати відгуки і залишити свої коментарі.

Характеристики - Водонагрівач Atlantic HM 050 D400-1-M горизонт.


Характеристики
Напруга живлення 220
Об'єм, л 50
Потужність 1.5 кВт
Спосіб установки Горизонтальний
Тип водонагрівача Накопичувальний
Тип ТЭНа Мокрий
Форма корпусу Циліндричний

Купити у Києві - Україні - Водонагрівач Atlantic HM 050 D400-1-M горизонт.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Eлектричнi Бойлери (Водонагрівачі)

Як самому встановити водонагрівач

Водонагрівач - апарат, що підвищує температуру води. Незважаючи на очевидну корисність, пристрій може відлякати рядового користувача своїм розміром, що здається складністю монтажу та використання. Намагаючись уникнути мороки, установку бойлера прийнято довіряти досвідченим сантехнікам, хоча це завдання під силу виконати своїми руками. Даний матеріал - покрокова інструкція експлуатації накопичувального водонагрівача з докладним описом нюансів підготовки, безпосередньо інсталяції та постобслуговування. Але спочатку про найпоширеніші типи.


  Типи водонагрівачів

Проточні. Компактний, забезпечений нагрівальним елементом (ТЕН). Температура води швидко піднімається, коли вона проходить через теплообмінник. Головні відмінності від накопичувального – високе навантаження на електромережу, низька потужність та відсутність колби для постійного зберігання води;
Накопичувальний. Велика ємність (до 1000 літрів) і вода, що постійно курсує навколо теплообмінників.

Установка водонагрівача

 1. Вимкнути водопостачання;
 2. Необхідно визначити відстань між бойлером, розеткою та водопровідними трубами. Кран гарячої води повинен бути розташований максимально близько до нагрівача, це дозволить зберегти стабільне нагрівання води та мінімізувати тепло-втрати;
 3. Звільніть близько 0,5 м з кожного боку водонагрівача. Це сильно спростить взаємодію з пристроєм, забезпечить безтурботне технічне та гарантійне обслуговування;
 4. Переконайтеся, що стіна, на якій ви маєте намір розташувати нагрівач, здатна витримати його вагу. Зміцніть конструкцію, якщо потрібно;
 5. Зробіть у стіні отвори під кріпильні деталі. Пам'ятайте про труби, проводи та канали всередині, не зачепте їх. Як тільки гаки будуть надійно встановлені, закріпіть на них корпус водонагрівача.

Подключение к водопроводу


 1. Підготовка до роботи;
 2. Вхідна трубка для підключення холодної води позначена синім кольором, гарячою червоним. Прикрутіть запобіжний клапан, що захищає від поломки при високому тиску на вході холодної води. Щоб забезпечити високу герметичність, скористайтесь ущільнювачем, наприклад стрічкою фум;
 3. Закріпіть зливний кран. Якщо виникне потреба, приєднайте до нього гнучку підводку, направте її у бік каналізації або бака і відкрийте, щоб позбавитися рідини;
 4. Скористайтеся поліпропіленовою муфтою з вентилем та м'яким/твердим шлангом, щоб зв'язати магістралі води з бойлером так, як це показано на схемі;
 5. Після підключення відкрийте вентиль подачі гарячої води з приладу, потім вентиль подачі холодної води в прилад та кран гарячої води на змішувачі. Попередньо переконайтесь, що гаряча вода, що надходить у квартиру, перекрита, інакше вона не дійде до бойлера;
 6. У момент коли колба буде заповнена і вода потече, закрийте кран на змішувачі;
 7. Пам'ятайте, що в режимі повсякденного використання вентиль подачі холодної води у пристрій завжди повинен бути відкритий.

Підключення до електричної мережі

 1. Перед підключенням бойлера до електромережі необхідно зняти напругу на ел щитку!;
 2. Перевірте, чи вода заповнила колбу нагрівача;
 3. Підключіть бойлер до електромережі. Перевірте, чи захищена розетка від вологи та пилу за стандартом IP44 (або вище);
 4. Увімкніть водонагрівач.

Що таке магнієвий анод?

Це штифт усередині водонагрівача, який нанесений шар магнієвого сплаву. Його функція - боротьба з сольовим нальотом та іржею. В силах кожного користувача уповільнити процес окислення та корозії внутрішньої частини бойлера. Слідкуйте за ступенем зношування анода і змінюйте його на новий раз на 8-12 місяців.

Заміна магнієвого анода

 1. Підготовка до роботи;
 2. Виберіть анод відповідної довжини та діаметра різьблення;
 3. Знеструмте бойлер, дайте йому охолонути;
 4. Перекрийте подачу холодної води в прилад і відкрийте гарячу гарячу суміш. Це дозволить впустити повітря;
 5. Злийте залишки води;
 6. Зніміть кришку, від'єднайте дроти та дістаньте опорний фланець, усередині якого закріплений штифт;
 7. Витягніть анод і вставте новий. Очистіть корпус накипу спеціальним засобом або приготованим в домашніх умовах розчином.

  Чому Atlantic Vertigo Steatite WI-FI?!

 • Дистанційне керування WI-FI;
 1. Сенсорна панель з інтуїтивним інтерфейсом
 2. «Сухий» керамічний ТЕН Стеатит
 3. Подвійний резервуар - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
 4. Регулятор температури на зовнішній панелі
 5. Висока якість емалі із вмістом цирконію
 6. Мобільний додаток COZYTOUCH ATLANTIC, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію
 7. Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
 8. Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води із нержавіючої сталі.
 9. Надточний капілярний термостат – економія електроенергії до 15%.
 10. Захист від перегріву
 11. Має клас захисту від IP 24 та відповідає європейським стандартам електробезпеки та захисту користувачів.
 12. Клас енергоефективності ErP-С
 13. У комплекті йде кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейна.

Придбати розумні водонагрівачі Atlantic накопичувального та проточного типу, а також комплектуючі до них можна на сайті aria-katalog.kiev.ua по всій Україні.

Новинка
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4
VT.087.G.0745
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4" VT.087.G.0745. Каталог в..
0
6 754 грн. 6 484 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1
VT.087.G.0645
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1" VT.087.G.0645. Каталог включ..
0
4 052 грн. 3 890 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2
VT.087.G.0845
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2" VT.087.G.0845. Каталог в..
0
9 286 грн. 8 915 грн.
Супер ціна !
Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2
VT.084.N.04
Ми пропонуємо до продажу - Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2" VT.084.N.04. Кат..
0
987 грн. 948 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2
VT.087.G.0945
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2" VT.087.G.0945. Каталог включ..
0
14 633 грн. 14 048 грн.

Оплачуйте покупку готівкою, накладений платіж, карткою або перерахунком на банківські реквізити (безготівково) VISA/Mastercard, Google Pay, Apple Pay

🕔 Самовивіз з магазину

Самовивіз з магазину

м. Київ, вул. Івана Федорова 31. Пн.- Пт. з 9:00 до 17:00

🏠 Доставка на домашню адресу

Доставка на домашню адресу

Кур'єр доставить вам посилку на домашню адресу.

🚗 Самовивіз з відділення

Самовивіз з відділення

Оплата післяплатою (накладений платіж)