Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн


Системи та комплектуючі для розумного будинку

Системи для розумних будинків

Комплексні системи розумного будинку дозволяють нам автоматизувати постійне обладнання в наших дімах. Ця технологія дозволяє керувати електронікою, освітленням, охолодженням, а також безпекою хмарного дата-центру через застосунки на смартфонах або планшетах. Надає зручність та комфорт, але також пришвидшує роботу керівників та економію енергії.

Системи для розумних будинків поєднують високотехнологічні пристрої та постачальників послуг для створення централізованої мережі, яка координує роботу усіх пристроїв будинку. Розумні системи можуть використовуватися для автоматизації процесів в дімі, наприклад, для автоматичного підключення до Wi-Fi, регулювання освітлення, відслідковування вікн і дверей, а також управління енергоресурсами. В принципі, розумні системи можуть використовуватися для автоматизації будь-якої процедури, яка може відбуватися в домашньому будинку.

Системи та комплектуючі для розумного будинку

Системи та комплектуючі для розумного будинку набувають все більшого популярності з кожним днем. Завдяки загальному доступу до Інтернету та масиву датчиків, доступних на ринку, ви можете відчути зручність та керування своїм розумним дімом. Контролюючі системи для розумних будинків дозволяють людям керувати освітленням, кліматичними установками, розумними дверими та вікнами, розумними приладами, засобами безпеки та розумними системами відеонагляду.

Технології бездротового доступу, наприклад Wi-Fi або Bluetooth

Розумні будинки використовують технології бездротового доступу, наприклад Wi-Fi або Bluetooth, щоб підключати різноманітні датчики та пристрої. Ці датчики можуть вимірювати різні параметри, включаючи температуру, вологість, рівень освітлення та магнітну поляризацію. Ці дані можуть бути відправлені до пристроїв для управління, які потім використовуються для керування різними пристроями у домі.

Система розумного будинку містить центральний контролер з вбудованим програмним забезпеченням.

Показати все Сховати