Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

ПЛОСКИЙ БОЙЛЕР OCEAN FLAT RZB100M ET+WT (Digital)


3
10
3
10
В наявності
2
Код товару: 072891
Артикул: 072891
10 299 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Виробник Ocean Діапазон об'ємів, л. 100 Місце монтажу Настінний Потужність, Вт 2000 Вт Форма Плоска Тип управління Електронне Всі характеристики

Опис - ПЛОСКИЙ БОЙЛЕР OCEAN FLAT RZB100M ET+WT (Digital)


Водонагрівач OCEAN FLAT DIGITAL – ідеальне рішення автономно організувати подачу гарячої води! DIGITAL став ще кращим за свого попередника. Основною перевагою цієї моделі є регулятор температури, тен, покритий захисною емаллю, захист від замерзання та система діагностики несправності.

Водонагрівачі «OCEAN» використовуються як для домашнього (квартира, заміський будинок, дача), так і для громадського користування (бари, ресторани, сауни, офіс та ін.). Основною перевагою накопичувального електронагрівача є його здатність забезпечити гарячою водою відразу кілька точок водозабору.

Компактне рішення для невеликих приміщень, елегантний, сучасний дизайн! Моделі серії FLAT DIGITAL мають пласку, прямокутну форму. Основною перевагою цих моделей є компактний плоский корпус глибиною 24-29 сантиметрів при об'ємі 50-100 літрів, а також швидке нагрівання води.

Невелика споживана потужність (2,0 кВт) та можливість підключати бойлер до 1-фазної електромережі, що особливо важливо для міських квартир, що мають обмеження у споживанні (за потужністю) електроенергії.
Економічний у витратах на електроенергію: при нагріванні води до заданої температури термостат відключає водонагрівач від мережі.
Вкрай низькі теплові втрати через корпус бойлера, дозволяють цілодобово зберігати гарячу воду. Це досягається ефективною теплоізоляцією пінополіуретаном із щільністю 36 кг/см3.
Товщина стінки корпусу бака (s=2,0 мм). Зазначимо, що у 90% інших виробників товщина стінок бака становить s = 1,2 ÷ 1,5 мм. Товщина стін стає основним фактором, що впливає на термін служби бойлера, визначає його довговічність
Внутрішній бак має особливо міцне та стабільне емалеве покриття. При нанесенні на метал емаль обпалюється при температурі 1000 °С, що забезпечує захист металу від проникнення води та розвитку корозії.
У бойлерах серії DIGITAL з "сухим" тіном, що тен покритий біостклопорцеляновою емаллю, яка запобігає утворенню накипу, тим самим продовжуючи термін служби в цілому водонагрівача.
На одному фланці встановлено 2 автономні ТЕНи. Потужність нагрівального елемента 2,0 (1,2 + 0,8) кВт. Обидва Тена можуть працювати як поперемінно, так і одночасно. Поодинокий режим дозволяє досягти економного, але більш тривалого нагрівання води, тоді як два працюючих ТЕНу швидше нагрівають воду.
Термостат із захистом від перегріву відключить живлення бойлера у разі перевищення температурного режиму
Всі моделі оснащені регулятором потужності, розташованим на цифровій панелі, що дозволяє вибрати один із трьох режимів нагріву. Це значно полегшує експлуатацію водонагрівача. Також завдяки цьому дизайн виглядає більш сучасним. Кнопка для вибору режиму роботи ТЕНів: положення «1» - включений перший ТЕН (0,8 кВт), положення «2» - включений другий ТЕН (1,2 кВт), положення «3» - включені обидва ТЕНи
Внизу на панелі приладів розташована поворотна ручка термостата. З її допомогою можна встановити необхідну температуру води у бойлері. Цифрове табло показує 2 значення: поточну температуру в баку та задану температуру, її вибір супроводжується звуковим сигналом. Режими змінюються протягом п'яти секунд, через п'ять секунд табло відображає вибрану температуру. Червона світлова індикація означає, що бойлер перебуває у стані нагрівання.
За допомогою поворотної ручки вибирається потрібна температура нагріву води: 30 - 50 ° C - режим економії електроенергії, при використанні продуктивність на виході гарячої води зменшується. Цей режим використовується при невеликому обсязі гарячої води, що споживається, а також для запобігання опіку гарячою водою. Температура 75 градусів - максимальне нагрівання та продуктивність на виході гарячої води. Цей режим використовується при великому обсязі гарячої води, що споживається.
На передній панелі корпусу бойлера є світлова індикація роботи водонагрівача, на дисплеї LED відображається температура нагріву. Індикація «Heating» – режим нагріву, в режимі нагріву світлова індикація – червона, за підтримки температури – біла. «Power» - водонагрівач включений
У внутрішньому баку знаходяться 2 посилені магнієві аноди збільшеного розміру, довжина кожного – 20 см, діаметр – 2,5 см. За рахунок того, що анодів два, водонагрівач має подвійний захист від корозії внутрішнього бака та утворення накипу.
Корпус бойлера виготовлений із сталі, покритої спеціальною термоемаллю, захищеною від розтріскування.
Для комфортної установки бойлер укомплектований кронштейном для кріплення на стіну, кріпильним анкером, запобіжним клапаном, шнуром живлення з вилкою 1,5 м.
Самодіагностика водонагрівача. Передбачена система діагностики несправностей водонагрівача, на дисплей видається кодований сигнал про помилку зі звуком дзижчання.
Захист від замерзання. Принцип цієї функції полягає в наступному: функціонуючи на мінімальній потужності, ТЕН підтримує постійний температурний режим від +5 до +10 ° С води в баку.
Довговічність експлуатації водонагрівачів «OCEAN» визначається надійністю сплаву

Характеристики - ПЛОСКИЙ БОЙЛЕР OCEAN FLAT RZB100M ET+WT (Digital)


Характеристики
Виробник Ocean
Діапазон об'ємів, л. 100
Місце монтажу Настінний
Потужність, Вт 2000 Вт
Форма Плоска
Тип управління Електронне
Встановлення Вертикальна

Купити у Києві - Україні - ПЛОСКИЙ БОЙЛЕР OCEAN FLAT RZB100M ET+WT (Digital)


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка

Доставка

Оплата

Оплата

Мітки: Eлектричнi Бойлери (Водонагрівачі)

Як самому встановити водонагрівач

Водонагрівач - апарат, що підвищує температуру води. Незважаючи на очевидну корисність, пристрій може відлякати рядового користувача своїм розміром, що здається складністю монтажу та використання. Намагаючись уникнути мороки, установку бойлера прийнято довіряти досвідченим сантехнікам, хоча це завдання під силу виконати своїми руками. Даний матеріал - покрокова інструкція експлуатації накопичувального водонагрівача з докладним описом нюансів підготовки, безпосередньо інсталяції та постобслуговування. Але спочатку про найпоширеніші типи.


  Типи водонагрівачів

Проточні. Компактний, забезпечений нагрівальним елементом (ТЕН). Температура води швидко піднімається, коли вона проходить через теплообмінник. Головні відмінності від накопичувального – високе навантаження на електромережу, низька потужність та відсутність колби для постійного зберігання води;
Накопичувальний. Велика ємність (до 1000 літрів) і вода, що постійно курсує навколо теплообмінників.

Установка водонагрівача

 1. Вимкнути водопостачання;
 2. Необхідно визначити відстань між бойлером, розеткою та водопровідними трубами. Кран гарячої води повинен бути розташований максимально близько до нагрівача, це дозволить зберегти стабільне нагрівання води та мінімізувати тепло-втрати;
 3. Звільніть близько 0,5 м з кожного боку водонагрівача. Це сильно спростить взаємодію з пристроєм, забезпечить безтурботне технічне та гарантійне обслуговування;
 4. Переконайтеся, що стіна, на якій ви маєте намір розташувати нагрівач, здатна витримати його вагу. Зміцніть конструкцію, якщо потрібно;
 5. Зробіть у стіні отвори під кріпильні деталі. Пам'ятайте про труби, проводи та канали всередині, не зачепте їх. Як тільки гаки будуть надійно встановлені, закріпіть на них корпус водонагрівача.

Подключение к водопроводу


 1. Підготовка до роботи;
 2. Вхідна трубка для підключення холодної води позначена синім кольором, гарячою червоним. Прикрутіть запобіжний клапан, що захищає від поломки при високому тиску на вході холодної води. Щоб забезпечити високу герметичність, скористайтесь ущільнювачем, наприклад стрічкою фум;
 3. Закріпіть зливний кран. Якщо виникне потреба, приєднайте до нього гнучку підводку, направте її у бік каналізації або бака і відкрийте, щоб позбавитися рідини;
 4. Скористайтеся поліпропіленовою муфтою з вентилем та м'яким/твердим шлангом, щоб зв'язати магістралі води з бойлером так, як це показано на схемі;
 5. Після підключення відкрийте вентиль подачі гарячої води з приладу, потім вентиль подачі холодної води в прилад та кран гарячої води на змішувачі. Попередньо переконайтесь, що гаряча вода, що надходить у квартиру, перекрита, інакше вона не дійде до бойлера;
 6. У момент коли колба буде заповнена і вода потече, закрийте кран на змішувачі;
 7. Пам'ятайте, що в режимі повсякденного використання вентиль подачі холодної води у пристрій завжди повинен бути відкритий.

Підключення до електричної мережі

 1. Перед підключенням бойлера до електромережі необхідно зняти напругу на ел щитку!;
 2. Перевірте, чи вода заповнила колбу нагрівача;
 3. Підключіть бойлер до електромережі. Перевірте, чи захищена розетка від вологи та пилу за стандартом IP44 (або вище);
 4. Увімкніть водонагрівач.

Що таке магнієвий анод?

Це штифт усередині водонагрівача, який нанесений шар магнієвого сплаву. Його функція - боротьба з сольовим нальотом та іржею. В силах кожного користувача уповільнити процес окислення та корозії внутрішньої частини бойлера. Слідкуйте за ступенем зношування анода і змінюйте його на новий раз на 8-12 місяців.

Заміна магнієвого анода

 1. Підготовка до роботи;
 2. Виберіть анод відповідної довжини та діаметра різьблення;
 3. Знеструмте бойлер, дайте йому охолонути;
 4. Перекрийте подачу холодної води в прилад і відкрийте гарячу гарячу суміш. Це дозволить впустити повітря;
 5. Злийте залишки води;
 6. Зніміть кришку, від'єднайте дроти та дістаньте опорний фланець, усередині якого закріплений штифт;
 7. Витягніть анод і вставте новий. Очистіть корпус накипу спеціальним засобом або приготованим в домашніх умовах розчином.

  Чому Atlantic Vertigo Steatite WI-FI?!

 • Дистанційне керування WI-FI;
 1. Сенсорна панель з інтуїтивним інтерфейсом
 2. «Сухий» керамічний ТЕН Стеатит
 3. Подвійний резервуар - два баки, два «сухі» стеатитові нагрівальні елементи, два магнієві аноди
 4. Регулятор температури на зовнішній панелі
 5. Висока якість емалі із вмістом цирконію
 6. Мобільний додаток COZYTOUCH ATLANTIC, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію
 7. Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності
 8. Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води із нержавіючої сталі.
 9. Надточний капілярний термостат – економія електроенергії до 15%.
 10. Захист від перегріву
 11. Має клас захисту від IP 24 та відповідає європейським стандартам електробезпеки та захисту користувачів.
 12. Клас енергоефективності ErP-С
 13. У комплекті йде кабель із вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейна.

Придбати розумні водонагрівачі Atlantic накопичувального та проточного типу, а також комплектуючі до них можна на сайті aria-katalog.kiev.ua по всій Україні.

Новинка
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4
VT.087.G.0745
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/4" VT.087.G.0745. Каталог в..
0
7 384 грн. 7 089 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1
VT.087.G.0645
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1" VT.087.G.0645. Каталог включ..
0
4 430 грн. 4 253 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2
VT.087.G.0845
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 1 1/2" VT.087.G.0845. Каталог в..
0
10 153 грн. 9 747 грн.
Супер ціна !
Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2
VT.084.N.04
Ми пропонуємо до продажу - Лінійний редуктор Valtec обмежувач витрат 1,5-4 бар 1/2" VT.084.N.04. Кат..
0
1 079 грн. 1 036 грн.
Супер ціна !
Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2
VT.087.G.0945
Ми пропонуємо до продажу - Редуктор тиску Valtec поршневий 1-4,5 бар 2" VT.087.G.0945. Каталог включ..
0
15 999 грн. 15 359 грн.

🚚 Доставка

Доставка перевізником за тарифами перевізника

Самовивіз з пунктів видачі Пн-Пт з 10.00 до 18.00

Підпишіться на наш канал і будьте в курсі всіх акцій та новинок!