Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Кран з електроприводом Mastino 12В 3/4"


3
10
3
10
В наявності
0
Код товару: 42132
Артикул: fd35
4 259 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Потужність Робоча температура -10 - 120°C Всі характеристики

Опис - Кран з електроприводом Mastino 12В 3/4"


Кран з електроприводом складається з крана латунь CW617N і електроприводу 12В постійного струму. В електроприводі присутня кнопка ручного відкриття/закриття крана. Управління роботою електроприводу здійснюється з використанням трьох проводів: коричневий, чорний і блакитний. Ручний перемикач використовувати тільки при знеструмленому електроприводі. В іншому випадку ви можете пошкодити механізм електроприводу.

Принцип дії крана з електроприводом на 12В (колір електроприводу синій із чорним) наступний. На коричневий провід постійно подається «фаза» напруги живлення 12В, на блакитний провід постійно подається «нуль». При подачі через відповідний пристрій на чорний провід «фази» напруги живлення 12В кран переводиться в положення «закрито», при відсутності на чорному дроті «фази» напруги живлення 12В, кран перекладається в положення «відкрито».

Керувати роботою електроприводів можна за допомогою контролерів, модулів, цифрових термостатів, та інших приладів, які відповідатимуть по технічним характеристикам і принципу дії.

Призначення:

 • Кран з електроприводом призначений для відкриття/закриття подачі води під управлінням контролера в системах водопостачання і опалення.
 • Встановлення крану з електроприводом, замість ручних вентилів суворо забороняється

Встановлення:

Крани з електроприводом встановлюють на систему опалення або на вводі труб водопостачання після ручних вентилів (кульових кранів) та після фільтрів грубого очищення води. Якість води має відповідати: в системі опалення ДБН В.2.5-39:2008, в системі водопостачання ДСанПІН 2.2.4-171-10. Вибір параметрів кранів з електроприводом і місця їх установки необхідно узгодити з кваліфікованим фахівцем. Монтаж здійснювати, відповідно до правил, викладених в даному паспорті та згідно з вимогами ДБН В.2.5-64.2012. Підключення електроприводу до електричної мережі та експлуатація повинні здійснюватися відповідно до «Правил улаштування електроустановок»:

 1. Перед монтажем крана ретельно очистити трубопровід від забруднень (залишки зварювання, ущільнювачі, металева стружка). 
 2. Положення крана при монтажі будь-яке, крім випадку встановлення крана електроприводом вниз. Встановлювати кран з електроприводом замість ручних вентилів категорично забороняється.
 3. Крани з електроприводом підключати до обладнання виключно згідно з тією схемою в якій зазначено спосіб підключення саме того найменування та моделі крану, який ви підключаєте. При цьому суворо дотримуватись колірного маркування проводів.
 4. Електричне функціонування крана слід перевірити до подачі тиску води в систему.
 5.  Запобіжні заходи:
  - Не використовувати у вибухонебезпечних зонах
  - При подачі напруги живлення необхідно переконатися в її відповідності напрузі, на яку розрахований даний кран з електроприводом.


Характеристики - Кран з електроприводом Mastino 12В 3/4"


Характеристики
Потужність
Робоча температура -10 - 120°C

Купити у Києві - Україні - Кран з електроприводом Mastino 12В 3/4"


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Оплачуйте покупку готівкою, накладений платіж, карткою або перерахунком на банківські реквізити (безготівково) VISA/Mastercard, Google Pay, Apple Pay

🕔 Самовивіз з магазину

Самовивіз з магазину

м. Київ, вул. Івана Федорова 31. Пн.- Пт. з 9:00 до 17:00

🏠 Доставка на домашню адресу

Доставка на домашню адресу

Кур'єр доставить вам посилку на домашню адресу.

🚗 Самовивіз з відділення

Самовивіз з відділення

Оплата післяплатою (накладений платіж)