Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Кран з електроприводом Mastino 12В 1/2"


3
10
3
10
В наявності
0
Код товару: 42131
Артикул: 45a9
4 019 грн.
Знайшли дешевше?
Загальні характеристики
Потужність Робоча температура -10 - 120°C Всі характеристики

Опис - Кран з електроприводом Mastino 12В 1/2"


Кран з електроприводом складається з крана латунь CW617N і електроприводу 12В постійного струму. В електроприводі присутня кнопка ручного відкриття/закриття крана. Управління роботою електроприводу здійснюється з використанням трьох проводів: коричневий, чорний і блакитний. Ручний перемикач використовувати тільки при знеструмленому електроприводі. В іншому випадку ви можете пошкодити механізм електроприводу.

Принцип дії крану з електроприводом на 12В (колір електроприводу синій з чорним) наступний. На коричневий провід постійно подається «фаза» напруги живлення 12В, на блакитний провід постійно подається «нуль». При подачі через підходящий пристрій на чорний провід «фази» напруги живлення 12В кран переводиться в положення «закрито», при відсутності на чорному проводі «фази» напруги живлення 12В, кран переводиться в положення «відкрито».

Керувати роботою електроприводів можна за допомогою контролерів, модулів, цифрових термостатів, та інших приладів, які відповідатимуть по технічним характеристикам і принципу дії.

Призначення:

 • Кран з електроприводом призначений для відкриття/закриття подачі води під управлінням контролера в системах водопостачання і опалення.
 • Встановлення крану з електроприводом, замість ручних вентилів суворо забороняється

Встановлення:

Крани з електроприводом встановлюють на систему опалення або на вводі труб водопостачання після ручних вентилів (кульових кранів) та після фільтрів грубого очищення води. Якість води має відповідати: в системі опалення ДБН В.2.5-39:2008, в системі водопостачання ДСанПІН 2.2.4-171-10. Вибір параметрів кранів з електроприводом і місця їх установки необхідно узгодити з кваліфікованим фахівцем. Монтаж здійснювати, відповідно до правил, викладених в даному паспорті та згідно з вимогами ДБН В.2.5-64.2012. Підключення електроприводу до електричної мережі та експлуатація повинні здійснюватися відповідно до «Правил улаштування електроустановок»:

 1. Перед монтажем крана ретельно очистити трубопровід від забруднень (залишки зварювання, ущільнювачі, металева стружка). 
 2. Положення крана при монтажі будь-яке, крім випадку встановлення крана електроприводом вниз. Встановлювати кран з електроприводом замість ручних вентилів категорично забороняється.
 3. Крани з електроприводом підключати до обладнання виключно згідно з тією схемою в якій зазначено спосіб підключення саме того найменування та моделі крану, який ви підключаєте. При цьому суворо дотримуватись колірного маркування проводів.
 4. Електричне функціонування крана слід перевірити до подачі тиску води в систему.
 5.  Запобіжні заходи:
  - Не використовувати у вибухонебезпечних зонах
  - При подачі напруги живлення необхідно переконатися в її відповідності напрузі, на яку розрахований даний кран з електроприводом.

Характеристики - Кран з електроприводом Mastino 12В 1/2"


Характеристики
Потужність
Робоча температура -10 - 120°C

Купити у Києві - Україні - Кран з електроприводом Mastino 12В 1/2"


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Оплачуйте покупку готівкою, накладений платіж, карткою або перерахунком на банківські реквізити (безготівково) VISA/Mastercard, Google Pay, Apple Pay

🕔 Самовивіз з магазину

Самовивіз з магазину

м. Київ, вул. Івана Федорова 31. Пн.- Пт. з 9:00 до 17:00

🏠 Доставка на домашню адресу

Доставка на домашню адресу

Кур'єр доставить вам посилку на домашню адресу.

🚗 Самовивіз з відділення

Самовивіз з відділення

Оплата післяплатою (накладений платіж)