Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн


Кондиціонери побутові

Кондиціонери побутові

У чому перевага інвертора?

Інвертор дозволяє компресору плавно змінювати частоту обертання, тобто продуктивність кондиціонера та його споживана потужність також плавно змінюються. Це дає кілька переваг перед звичайними установками, в яких компресор періодично вмикається та вимикається.

  • По-перше, інвертор дає змогу на 20–30% знизити середньорічне споживання електроенергії.

  • По-друге, інвертор не має пускових струмів, що дуже важливо у квартирах та офісах зі слабкою електричною проводкою. Для безінверторних пристроїв пусковий струм може в 2-3 рази перевищувати номінальний.

  • По-третє, при включенні він охолоджує або обігріває кімнату швидше за звичайний. Це тому, що може працювати у «форсованому» режимі, підвищуючи обороти вище номінальних. Такий запас потужності є важливим показником.

Як швидко кондиціонер охолоджує/нагріває приміщення і до якої температури?

Правильно підібраний кондиціонер зможе охолодити приміщення в середньому за 5-15 хвилин за нормальних умов. Найважливішим показником є ​​робота при пікових навантаженнях. Скажімо, ви заходите до приміщення, яке вже кілька годин гріє сонце. Саме тут буде важливою є швидкість виходу блоку на режим. 

Так, наприклад, інвертор на 2.5 кВт може працювати в діапазоні потужностей 1,4-3,5 кВт, тобто при пікових навантаженнях ви отримуєте кондиціонер потужністю не 2,5 кВт, а 3,5 кВт. При зниженні теплоприпливу в приміщенні потужність буде знижена до 1,4 кВт і підтримуватиметься задана температура, яка була встановлена ​​на пульті управління.

У побутовій серії мінімальна температура встановлюється 16-18°С.

Чи можна встановити зовнішній блок спліт-системи на заскленому балконі?

Встановлення зовнішнього блоку на заскленому балконі можна допустити тільки в крайньому випадку, і тільки за умови наявності вікон, що відкриваються, і розташування одного з них безпосередньо навпроти зовнішнього блоку. Це пов'язано з наявністю всередині зовнішнього блоку потужного вентилятора, що охолоджує випарник кондиціонера повітряним потоком. Ідеальним вважається розташування зовнішнього блоку на відкритому просторі.

Який потужності кондиціонер мені потрібний?

Потужність кондиціонера підбирається, виходячи з Вашої площі, з розрахунку 1 кВт на 10 кв. м.

Однак при підборі кондиціонера потрібно враховувати наступні моменти: якщо у Вас велика площа скління, вікна виходять на південну сторону, в приміщенні часто знаходиться велика кількість людей, або підбирається кондиціонер у серверну, або торгове приміщення де існують великі теплопритоки (працюють холодильники), то потужність потрібно збільшувати від 20-300% від номінальної.

У такому разі має сенс звертатися за підбором до кваліфікованих фахівців, які мають серйозний досвід у цій галузі.