Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн


Кондиціонери побутові

Що таке побутові кондиціонери?

Побутові кондиціонери - це пристрої, які допомагають забезпечити зручне оточення в будинку або офісі. Вони контролюють температуру повітря в приміщенні, що дозволяє забезпечити зручне оточення для отримання комфорту. Існує декілька типів побутових кондиціонерів, призначених для різних приміщень.

Які види побутових кондиціонерів є?

Зараз більшість людей цінують простоту та зручність сучасних побутових приладів. Одним з найбільш незамінних пристроїв є кондиціонер. Незалежно від погоди, він допоможе одночасно охолодити та осушити повітря у домі або офісі. Які же види побутових кондиціонерів є? 
  1. Міні-спліт кондиціонери. Це найпоширеніший тип побутових кондиціонерів. Компактний пристрій має два основних компоненти - внутрішню і зовнішню модулі. Внутрішній модуль розміщується в приміщенні або офісі, а зовнішній модуль - на зовнішній стіні будинку. 2. Центральні кондиціонери. Це більш високоєфективна система охолодження приміщень. Центральний кондиціонер складається з вентиляторів, радіаторів, компресорів та кондиціонера.

Встановлення побутових кондиціонерів

Існує невелика категорія побутових кондиціонерів, яка є найпоширенішою в Україні. Серед них є: 

Міні-спліт-системи

Міні-спліт-система – це побутовий кондиціонер, який складається з двох основних блоків – компресора та настінної батареї. Установка міні-спліт-системи потребує часу, оскільки два блоки потрібно підключити до відповідних мереж. Також міні-спліт-система може бути підключена до будь-якого другого приладу для зменшення розхіду енергії. Це пристрій є найпоширенішим серед всіх видів побутових кондиціонерів.

Як купити кондиціонери побутові на нашому сайті?!

У нашому каталозі ви зможете знайти для себе кондиціонер за вашими потребами. Замовити або купити побутовий кондиціонер ви зможете оформивши замовлення через кошик або оформити покупку в розстрочку, а також набравши за телефонами вказаними на нашому сайті +38 (066) 355-52-83+38; (068) 963-47-59; +38 (063) 519-75-58 ви зможете проконсультуватися у нашого менеджера спеціаліста та оформити замовлення!

У чому перевага інвертора?

Інвертор дозволяє компресору плавно змінювати частоту обертання, тобто продуктивність кондиціонера та його споживана потужність також плавно змінюються. Це дає кілька переваг перед звичайними установками, в яких компресор періодично вмикається та вимикається.

  • По-перше, інвертор дає змогу на 20–30% знизити середньорічне споживання електроенергії.

  • По-друге, інвертор не має пускових струмів, що дуже важливо у квартирах та офісах зі слабкою електричною проводкою. Для безінверторних пристроїв пусковий струм може в 2-3 рази перевищувати номінальний.

  • По-третє, при включенні він охолоджує або обігріває кімнату швидше за звичайний. Це тому, що може працювати у «форсованому» режимі, підвищуючи обороти вище номінальних. Такий запас потужності є важливим показником.

Як швидко кондиціонер охолоджує/нагріває приміщення і до якої температури?

Правильно підібраний кондиціонер зможе охолодити приміщення в середньому за 5-15 хвилин за нормальних умов. Найважливішим показником є ​​робота при пікових навантаженнях. Скажімо, ви заходите до приміщення, яке вже кілька годин гріє сонце. Саме тут буде важливою є швидкість виходу блоку на режим. 

Так, наприклад, інвертор на 2.5 кВт може працювати в діапазоні потужностей 1,4-3,5 кВт, тобто при пікових навантаженнях ви отримуєте кондиціонер потужністю не 2,5 кВт, а 3,5 кВт. При зниженні теплоприпливу в приміщенні потужність буде знижена до 1,4 кВт і підтримуватиметься задана температура, яка була встановлена ​​на пульті управління.

У побутовій серії мінімальна температура встановлюється 16-18°С.

Чи можна встановити зовнішній блок спліт-системи на заскленому балконі?

Встановлення зовнішнього блоку на заскленому балконі можна допустити тільки в крайньому випадку, і тільки за умови наявності вікон, що відкриваються, і розташування одного з них безпосередньо навпроти зовнішнього блоку. Це пов'язано з наявністю всередині зовнішнього блоку потужного вентилятора, що охолоджує випарник кондиціонера повітряним потоком. Ідеальним вважається розташування зовнішнього блоку на відкритому просторі.

Який потужності кондиціонер мені потрібний?

Потужність кондиціонера підбирається, виходячи з Вашої площі, з розрахунку 1 кВт на 10 кв. м.

Однак при підборі кондиціонера потрібно враховувати наступні моменти: якщо у Вас велика площа скління, вікна виходять на південну сторону, в приміщенні часто знаходиться велика кількість людей, або підбирається кондиціонер у серверну, або торгове приміщення де існують великі теплопритоки (працюють холодильники), то потужність потрібно збільшувати від 20-300% від номінальної.

У такому разі має сенс звертатися за підбором до кваліфікованих фахівців, які мають серйозний досвід у цій галузі.