Сушильні машини
-
⇒ Новинки 2023/06 Сушильні машини
-
⇒ Яка найнижча ціна на Сушильні машини ?!
-
⇒ Найвища ціна на Сушильні машини
-
⇒ Найпопулярніші товари 2023/06 ?! Сушильні машини
-
⇒ Ціни від і до на Сушильні машини
Стаття про сушильні машини
Як працює сушильна машина: принцип дії та функціонал
Більшість сушильних машин зовні схожі на пральні. У них практично такий самий корпус, панель управління, люк та барабан. Люк може бути як зі склом, так і без нього (повністю пластиковий). Барабан сушарок має дуже великий об'єм (від 80 літрів), щоб за один раз висушити достатню кількість білизни. Завантажити у них можна до 8-9 кг мокрого одягу. Якщо у вас пральна машина із завантаженням 5-6 кг, вибирайте сушильну машину з максимальною місткістю, щоб висушити всю випрану білизну за один раз. Враховуйте, що мокрий одяг важчий за сухий. Сушарці не потрібно сильно розкручувати барабан, тому його швидкість рідко перевищує 100 оборотів на хвилину. Принцип роботи сушильної машини такий самий, як і у пральної, тільки в ній замість води білизна обробляється нагрітим повітрям. Волога, що випаровується, конденсується і виводиться різними способами, про які ми поговоримо нижче. У сучасних сушарках є кілька програм для висушування білизни. При інтенсивній воно сушиться менше години дуже гарячим повітрям, проте деякі тканини після цього можуть дати усадку. Для них призначений щадний режим, який займає набагато більше часу. Програма «Під праску» залишає речі трохи вологими, через що їх легше гладити. Увімкнувши режим «У шафу», ви отримаєте абсолютно сухий одяг, який одразу можна прибирати на зберігання. Сушіння за часом використовується, коли одяг необхідно лише трохи підсушити. При включенні режиму "За типами тканини" машина автоматично виставляє потрібний час та температуру в залежності від виду матеріалу.
За принципом відведення вологи сушильні машини діляться на три типи – вентиляційні, конденсаційні та з тепловим насосом. Вентиляційні сушарки коштують дешевше, але слід продумати принцип виведення вологи. Справа в тому, що вологе повітря з них має виходити назовні. Шланг апарату найчастіше приєднують до системи вентиляції або виводять воду у вікно, що не дуже зручно. Цими обмеженнями зумовлений невеликий попит на такі апарати.
Набагато зручніше, але значно дорожче за сушильні машини з технологією Heat Pump. Вони не виводять вологе повітря назовні, а пропускають його через тепловий насос. Там волога конденсується та відводиться, а повітря нагрівається та використовується повторно. Завдяки замкнутій системі теплообміну таке сушіння дуже економічне. Втрати тепла практично не відбувається, тому такий апарат може заощадити своєму власнику до 50% електроенергії порівняно з іншими сушильними машинами. Але його покупка обійдеться набагато дорожче.