Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Проточний водонагрівач Kospel EPJ-5,5 primus безнапірні, з душовим комплектом

В наявності
0
Код товару: 2008
Артикул: 2008
3 785 грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Проточний водонагрівач Kospel EPJ- 5,5 Primus призначений для швидкого нагріву води, яку вживають в домашньому господарстві, комплектується разом з душовим комплектом. Корпус приладу виконаний з пластика ABS. Він призна... Читати далі...

Проточний водонагрівач Kospel EPJ- 5,5 Primus призначений для швидкого нагріву води, яку вживають в домашньому господарстві, комплектується разом з душовим комплектом. Корпус приладу виконаний з пластика ABS. Він призначений для душових кабін. Залежно від тиску і температури води на вході, регулювальний кран дозволяє встановити максимальний проток, температура якого оптимальна.

Температура води, що нагрівається залежить від потоку води і потужності нагрівальних елементів. Чим більше потік води, тим нижче температура води на виході. Відкрити газовий кран гарячої води викликає самостійне включення водонагрівача і отримання на виході теплої води, нагрітої відповідно до технічних даними цього типу приладу.

Особливості:

У водонагрівачі Kospel EPJ- 5,5 Primus використані: - трубчасті гріють елементи, що забезпечують максимальну безпеку під час експлуатації, - протидії корозійні і хімічно нейтральні, по відношенню до води, матеріали (мідь, латунь, нержавіюча сталь, пластмаси). Особливості: - мелкоструйний рассекатель забезпечує комфорт при експлуатації і 50% економію води та електроенергії; - надійна технологія виготовлення нагрівальних елементів в захисній мідній трубці забезпечує найвищу міцність, несприйнятливість до процесів старіння і корозії, а також стійкість до повітряних пробок; - надійні мікровимикачі; - термічний захист; - сучасний дизайн, невеликі розміри і естетичний вигляд; - корпус виготовлений з високоякісного пластику ABS; - сигналізація робочого процесу; - вузол включення виготовлений з високоякісного пластику, оснащений мембраною, виготовленої з еластомеру підвищеної еластичності; - регулювання температури води величиною протоки; - в залежності від тиску і температури води на вході, регулювальний кран дозволяє встановити максимальний проток, температура якого оптимальна.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка та оплата

Доставка та оплата

Оплата

Оплата