Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн


Крани кульові


☝️ Технічні характеристики запірної арматури


Кульові крани Валтек

Кульові крани Валтек

В даний час найбільшого поширення набули крани вентильного і кульового типів. Вентильні крани набагато менше, ніж кульові, вимогливі до якості виконання, і саме це довгий час робило їх незамінними.

Що таке кульовий кран?


Шаровые краны

Популярна сьогодні різновид кранів має замикаючий елемент, виконаний у вигляді кулі. Незважаючи на те, що така конструкція відома вже більше сотні років, масово вони стали застосовуватися не так давно. Це було пов'язано з недосконалістю технологій і труднощами з підтриманням стабільної герметичності з'єднання робочих елементів.

Рухомим затвором класичного кульового крана служить сферична пробка, яка має отвір, виконаний вздовж осі трубопроводу і поперек осі обертання запірного елемента. Кількість робочого середовища, що проходить через пристрій, регулюється кутом повороту від 0 до 900. Зараз, якщо потрібно встановити запірну арматуру, то в переважній більшості випадків приймається рішення купити кульовий кран. Кульовий тип також може бути обраний в якості не тільки замикаючого пристрою, але і регулює потік.

Типи кульових кранів


Одним з провідних виробників трубопровідної арматури є добре відома в усьому світі компанія Valtec. Найширший асортимент, пропонований підприємством, дозволяє перекрити будь-які потреби в сантехнічних виробах, а крани Валтек стали синонімом якості та надійності.

Ми пропонуємо до продажу високоякісні крани Valtec. Каталог включає пристрої для трубопроводів будь-яких розмірів, які можна зустріти на ринку. У розмірному ряді арматура, як кран кульовий Valtec 1/2 ", 3/4, 1, 2 дюйма. Valtec виробляє запірний обладнання різних типів, в тому числі:


Типи кульових кранів


Одним з провідних виробників трубопровідної арматури є добре відома в усьому світі компанія Valtec. Найширший асортимент, пропонований підприємством, дозволяє перекрити будь-які потреби в сантехнічних виробах, а крани Валтек стали синонімом якості та надійності.

Ми пропонуємо до продажу високоякісні крани Valtec. Каталог включає пристрої для трубопроводів будь-яких розмірів, які можна зустріти на ринку. У розмірному ряді арматура, як кран кульовий Valtec 1/2 ", 3/4, 1, 2 дюйма. Valtec виробляє запірний обладнання різних типів, в тому числі:

 

 • крани для радіаторів;
 • крани для побутової техніки;
 • крани вентильні;
 • крани газові;
 • крани водопровідні.

Як матеріал застосовується латунь або бронза, а також сучасні полімери. Кран кульовий Valtec, зроблений з металу, має стандартні розміри і просто встановлюється.

Газові крани застосовуються в системах з максимальним тиском 40 бар, при температурі від -25 до +60 0С. Герметичність забезпечується завдяки алмазної обробки і подальшого покриття хромом або нікелем деталей, що труться, що виключає швидкий знос ущільнень і дозволяє експлуатувати пристрій багато років.

Існує величезна кількість моделей для води - випускається як стандартний кран кульовий Валтек модифікації Base, що витримує без обслуговування і ремонту до 25 тисяч циклів при температурі робочого середовища від -20 до +150 0С, так і модель Perfect, призначена для роботи на трубопроводах в умовах підвищених механічних навантажень на вигин. Для більш надійного з'єднання посилене виріб має подовжену різьблення.

В асортименті пристрої з усіма можливими типами з'єднань. Є такі різновиди:

 • з нарізним сполученням;
 • з обтискним з'єднанням;
 • з з'єднанням під прес;

А також в асортименті є крани з додатковими функціями для зручності монтажу та обслуговування системи водопроводу:

 • Кран з американкою
 • Кран з фільтром
 • Кран з відводом повітря
 • Кран з дренажем
 • Кран для підключення манометра
 • Кран з термометром

Для пристроїв стандартних моделей муфтових кранів Valtec Base для води виробник надає 10-річну гарантію, а на вироби модифікації Perfect гарантійний термін досягає 15 років, але фактично, реальний термін експлуатації рідко буває менше 20 років.

Муфтове з'єднання забезпечує відмінну герметичність при малих габаритах і простої конструкції. Для установки не потрібні послуги фахівця і наявність спеціальних інструментів. Крани такого типу монтуються в системах подачі холодної і гарячої води, і тільки такі пристрої використовуються при установці кухонних газових плит.

Крани з накидною гайкою, або «американкою», також дозволяють домогтися прекрасної герметичності. Але на відміну від муфтового з'єднання, даний вид не вимагає використання додаткових ущільнюючих стрічок - в комплекті йде спеціальна пружна прокладка. Монтується вони також швидше, ніж з муфтою.


Крани з обтискним або прес-з'єднанням застосовуються в системах, створених з металополімерних трубопроводів, і призначених для водопостачання, опалення, подачі стисненого повітря або будь-який інший середовища, що не володіє агресивними властивостями. Вироби виготовляються з сантехнічної латуні, покритої нікелем і хромом, сідельні ущільнення виконуються з тефлону, а для сальників і штуцерів використовується високоякісний етилен-пропіленовий каучук.

Широке поширення трубопровідних магістралей з сучасних міцних пластмас спонукало компанію випустити ряд виробів з поліпропілену, які в порівнянні з таким традиційним пристроєм, як кран кульовий Valtec Base або Perfect, мають значно меншу масу. Поліпропіленова запірна арматура може монтуватися на повністю пластикові трубопроводи, а також на труби, що мають армуючий шар. Поліпропіленовий кран кульовий Валтек, ціна якого в переважній більшості випадків трохи нижче вартості стандартних виробів, прекрасно підійде для холодної і гарячої води, а також для системи опалення.

Переваги кульових кранів Valtec


Кульові крани Valtec виробляються на сучасних італійських високотехнологічних верстатах, що забезпечує ідеальну точність, відповідність заявленим характеристикам, а також сучасним міжнародним стандартам. Високі експлуатаційні показники, якими володіють крани кульові Valtec, досягнуті за рахунок уваги до найдрібніших деталей і ретельного опрацювання всіх елементів конструкції на основі детального аналізу існуючих зразків.

Виготовлені компанією Валтек крани виконані з якісних матеріалів, які гарантують тривалу безаварійну експлуатацію з мінімальними витратами на обслуговування. Вироби мають презентабельний зовнішній вигляд, мають стабільні параметрами і повторюваністю, що спрощує заміну вузла в разі потреби.

Де купити крани?


Ми пропонуємо до продажу високоякісні крани Valtec. Наш актуальний прайс дозволить швидко знайти потрібний за параметрами кран кульовий Valtec, ціна якого вас також приємно здивує. У нашому інтернет-магазині можна придбати товар в будь-яких кількостях, оптом і в роздріб. Вибравши зручний для вас спосіб оплати, ви можете замовити доставку зі складу за вказаною адресою. Серед місць, в які ми відправляємо крани Valtec, Київ та інші населені пункти.

Кульові крани itap

Itap - лідер у виробництві арматури для систем БГВ та опалення

Компанія ITAP, заснована у 60-х братах Патті, є взірцем успішної сімейної справи. Маленька майстерня неподалік будинку стала для братів і першим цехом, і першим конструкторським бюро, і першою школою бізнесу. Їхня самовідданість, завзятість, наполегливість у досягненні мети з часом стали приносити плоди, а вироби компанії – завойовувати популярність та ринки збуту.

Центр виробництва ITAP знаходиться в невеликому італійському містечку Люмеццане на індустріальній півночі в Ломбардії, де з 1972 розташований основний завод, що випускає повну лінійку трубопровідної арматури.

Кульові крани Itap (Ітап)Крани кульові для води, опалення та газу від відомого італійського виробника сантехнічної продукції. Виробляються на сучасному обладнанні відповідно до всіх європейських норм ISO та ГОСТ. Характерною особливістю кранів Itap є рукоятка червоного кольору та фірмова емблема у вигляді літери i на корпусі. Купуючи крани кульові Itap ви насамперед отримуєте якість та надійність на довгі роки.

Моделі (серії) кранів ITAP: Ideal, Vienna, Mini, London, Berlin.

 • стандартний прохід (Vienna, London, Berlin)
 • повний прохід (Ideal)
 • газові (London, Berlin)
 • спеціальні серії (міні крани, садові, для підключення побутової техніки, зливні, для прихованої проводки)


Продукція представлена ​​різноманітними варіантами кульових муфтових кранів залежно від способу підключення: внутрішнє різьблення, внутрішнє-зовнішнє різьблення, зовнішнє-зовнішнє різьблення, з американкою. Розміри підключення (дюйми або мм) кранів кульових. (Ді 25), 1 1/4" (Ді 32), 1 1/2" (Ді 40), 2" (Ді 50), 2 1/2"(Ді 65) , 3" (Ді 80), 4 Краї розраховані для роботи під високим тиском і з різними температурними показниками, як з високими, так і з мінусовими.

В асортименті ITAP понад 1000 найменувань виробів наступних груп:

В асортименті ITAP понад 1000 найменувань виробів наступних груп:

• зворотні, донні, запірні та запобіжні клапани

• кульові крани для опалення, водопостачання та газопостачання

• вентилі для побутових пральних машин

• термостати

• колектори

• повітровідвідники

• радіаторні вентилі

• редуктори та фільтри

• компресійні фітинги для мідних труб

• різьбові фітинги

• фітинги для металопластикових труб

• приладдя для геліосистем

Кульові крани Bugatti

Valvosanitaria Bugatti — один із найвідоміших виробників на ринку трубопровідної арматури, що має чималий досвід у виробництві продукції для цієї галузі. Зокрема, латунні шарові крани фірма випускає вже понад 50 років.

Про популярність виробів із літерою «V» свідчить хоча б той факт, що їх постачають у 85 країн світу. Проте для Valvosanitaria Bugatti важлива не стільки кількість, скільки якість, тому моделі постійно вдосконалюються – їх можна наводити як приклад надійної та технологічної продукції.

У Bugatti гнучкий підхід до питання виробництва: компанія постійно розширює асортимент продукції, а також виконує спеціальні замовлення на випуск нестандартних виробів.

Bugatti


Кульова запірна арматура (Італія)

Призначення: Крани кульові Бугаттіі призначені для монтажу сантехнічних, опалювальних, газо- та водопровідних систем, магістралей для транспортування різних рідин та газів.

Технічні характеристики:

 • Робоча температура: до +150 градусів за Цельсієм.
 • Робочий тиск: 64 атм.
 • Приєднувальний розмір: від 1/4 "до 4".
 • Матеріали деталей: латунь, фторопластові (P.T.F.E.) та гумові (EPDM, NBR, Nitrile) ущільнення.


Асортимент: насамперед зазначимо, що до України поставляються крани, призначені для води та газу. Однак якість їх виконання така, що не буде жодних проблем навіть при контакті з паливно-мастильними матеріалами, слаболужними та слабокислотними рідинами і навіть алкоголем.

В арсеналі Bugatti представлені різні крани (стандартні, кутові, з дренажним штуцером, водорозбірні), вироби з оснащення, а також прилади обліку води.Крім того, є комбіновані варіанти. Зокрема, серія багатофункціональної арматури VB Multi, моделі якої складаються з двох одиниць: одна з них – кран, іншу вибирає користувач (регулятор потоку, фільтр або зворотний клапан). При цьому функцію можна змінити, вставивши потрібний змінний картридж.

Новинки: серія 255 призначена для оснащення теплових пунктів, до них можна підключати манометри. По суті 255-і — аналоги триходових кранів, але, на відміну від них, кульові, а не коркові і, до того ж, односпрямовані. При монтажі треба орієнтуватися за нанесеною на корпус стрілкою.

Серія 740 - "два в одному": кран поєднаний з фільтром. При цьому виріб не поступається якістю і надійністю традиційній запірній арматурі Bugatti.

До новинок можна віднести і оновлену серію кранів з електроприводом, а також вироби із замком (скористатися ними зможе тільки той, хто має ключ). Про призначення кранів Green Line неважко здогадатися за назвою вони абсолютно екологічні і придатні для трубопроводів з питною водою. Досягається це завдяки наступним особливостям.

По-перше, у них, виконаних з латуні тієї ж марки, що і стандартні крани Bugatti, вміст свинцю в поверхневому шарі, що контактує з водою, зведено до мінімуму. По-друге, у кульовій вставці є спеціальні проточки, завдяки яким у порожнині крана відбувається додаткова циркуляція, що сприяє вимиванню механічних відкладень.

Крім того, ці проточки запобігають руйнуванню крана у разі замерзання системи, тобто реалізують функцію «антифрост».До речі, ручки у виробів цієї лінії під назвою — зеленого кольору.

Принципово новий напрямок діяльності Valvosanitaria Bugatti — випуск арматури, призначеної для забезпечення нових підключень до вже існуючих великих магістралей водопостачання. Створення цієї лінії спричинило появу нової зареєстрованої торгової марки Bugatti Waterworks, що об'єднала арматуру для підключення до трубопроводу без проведення складних монтажних робіт, кульову запірну арматуру з можливістю блокування, арматуру для підключення приладів обліку та систему сполучної арматури для трубопроводів із полімерних матеріалів.


Про оригінал та копії

Оскільки продукція фірми Valvosanitaria Bugatti в Українi досить популярна, то дивуватися, що часто на ринок потрапляють підробки, не варто. Щоб убезпечити себе від їхнього придбання, найкраще купувати крани у офіційного представника італійського виробника. А «копії» зрештою можна вирахувати. Наведемо низку ознак, що відрізняють справжні крани Bugatti від підроблених.

Марка латуні

Для виробництва запірної арматури італійська фірма використовує лише ковану латунь марки CW617N. Про це свідчить напис на корпусі. Втім, літери та цифри скопіювати неважко, а ось підробити виріб з того ж металу чомусь не дуже прагнуть. Як розпізнати справжню латунь?

По-перше, вона не може бути дешевою. Так що, якщо вам пропонують «рідний» кран Bugatti за ціною, нижчою за офіційну, сміливо ставте хрест на справжності деталі — альтруїстів зараз немає.

По-друге, цей метал відрізняється відносно великою масою, тому арматура Bugatti досить важка. Навряд чи підробники настільки підковані технічно, що їм удалося створити легку латунь. Натомість вони в кращому разі використовують вторинну. А в деяких випадках «нелегальні» крани взагалі практично на 90% складаються з цинку, тобто дуже тендітні та неміцні.


«Вибухобезпечна» конструкція

У 2001 році через посилення європейських норм безпеки кульова арматура Valvosanitaria Bugatti зазнала серйозного доопрацювання, і тепер шток вставляється зсередини корпусу, а не зовні. Навіть при суттєвому перевищенні робочого тиску та повністю відкрученій гайці регулювання ущільнення можливість вильоту штока виключена!

Зверніть увагу! Швидше за все, підроблений кран не витримає навіть номінального робочого тиску, на який сертифіковано продукцію Bugatti, не кажучи вже про його перевищення.

Кульова вставка Bugatti

В оригіналі зроблена з кованої латуні та відполірована алмазним шліфуванням до блиску. У цьому плані підробку більших кранів розпізнати легше.Нелегальні «виробники» не витрачають час на ретельне полірування поверхні кулі, тому вона навіть на дотик шорстка, і до «дзеркальної» їй далеко.

До речі, щоб компенсувати підозрілу легкість крана, підпільні виробники найчастіше роблять кулі з електротехнічної сталі - її застосовують при виготовленні роторів та статорів промислових двигунів. Виявити фальшивку в даному випадку неважко: в оригінальних кранах мастило прозоре, силіконове, у той час як у підробках воно виступає в ролі «антикора», а тому складається з нафтопродуктів або мінеральних масел. Є ще один спосіб: використовувати магніт, який притягатиме сталь.

Зверніть увагу! За надійністю та здатністю витримувати високий тиск нелегальний продукт поступається оригіналу. Сталь не дуже «дружить» з водою, тому згодом іржавіє, що призводить до негерметичності та течі.

Регулювальна гайка

У кранів Bugatti чималий ресурс - 20 тис. циклів "відкрито-закрито". Таке довге життя - відмінна риса продукції італійської фірми, і абсолютна більшість аналогів у цьому плані їй поступається. У чому секрет довголіття? У тому, що вироби VB у разі протікання... придатні для подальшої експлуатації. Під ручкою крана є спеціальна гайка для регулювання сальникового ущільнення та білі тефлонові ущільнювачі, що рухаються щодо штока. Достатньо затягнути гайку сильніше, і кран знову як новий – буде непереборною перешкодою по дорозі води.

У фальшивках сальники часто-густо чорні, а ущільнення нерідко є лише «лялькою»: шток, може, й тримають, але сальники не притискають, а отже, ніяк не впливають на роботу крана.Зверніть увагу! Про надійність «копії» говорити безглуздо, а у разі течі кран сміливо викидайте, оскільки сильніше затягування гайки регулювання може лише посилити поточне положення.

Маркування

Логотип Bugatti є ромбом з літерою «V» усередині. Жодних варіацій не допускається. Якщо замість ромба інша геометрична фігура, підроблений кран, і надійність, а також тривалість експлуатації не гарантуються. Будь-які «випадкові» друкарські помилки в назві «Bugatti» свідчать не про заводський шлюб, а про те, що перед вами фальшивка.

На корпусі крана обов'язково має бути напис "Made in Italy". Легальні зразки мають таке маркування. Скопіювати її нескладно, і трапляються проколи. Наприклад, як фрази «Mode Italy» (автори, очевидно, використовували «місцеві діалекти»). Особливо сумлінні підробники не стали дурити покупця, «забувши» завдати слова «in». Втім, «виробники» ці не такі вже й дурні, як може здатися. Людина, яка з англійською не знайома, каверзи напевно не побачить, зате притягти до відповідальності розробників продукції з «друкарськими помилками» складніше, тому і вони не прагнуть повністю копіювати слова.

З кінця 2003 року на прохання фірми «Структура-Бугатті» італійський виробник став робити напис, що складається лише з великих літер.

Кульові крани General Fittings

Трубопровідна система General Fittings (Італія)

Система Gold-Fix General Fittings розроблена та протестована для використання в області подачі питної, гарячої, холодної води та для опалювального обладнання. На сьогоднішній день це найнадійніша і найпростіша у використанні система, яка знаходить застосування у тепловодопостачанні.

Фітинги для різних систем та типів труб, кульових кранів та радіаторів, розподільних колекторів.


Простота монтажу, значна гнучкість, еластичність та легкість труб (PE-Xa) забезпечують швидке та надійне прокладання системи. Можна легко вручну виконати вигин труб радіусом, що відповідає 5-кратному розміру діаметра труби.

Всі фітинги виконані з високоякісної сертифікованої латуні, що відповідає вимогам відповідних європейських стандартів (EN 12164 – EN 12165 – EN 12168), і задовольняють найсуворіші параметри за хімічним складом деталей, призначених для контакту з водою для споживання людиною. Хімічний склад латуні, сертифікованої компетентними органами, визначений державними стандартами та/або законами.

Латунні фітинги компанії General Fittings відповідають вимогам таких стандартів:

UNI EN 1254, частина 3 "Гідравлічні фітинги для пластмасових труб з обтискними наконечниками"

UNI EN 15875, частина 3 "Системи трубопроводів із пластмасових матеріалів для систем гарячої та холодної води".

Труба GOLD-FIX PE-Xa належить до категорії зшитого поліетилену, що вказується в стандартах PE-Xa, тобто. він має мінімальний ступінь зшивки 70%.GOLD-FIX РЕХ - це пошитий поліетилен високого модуля пружності з високими механічними характеристиками. Важливою характеристикою системи GOLD-FIX є значний рівень гнучкості, еластичності, стійкості до впливу рідин з кислотним ph або будівельних матеріалів (таких як цемент, гіпс тощо).

Найсуворіші механічні випробування та перевірки на герметичність, яким піддаються труби та фітинги GOLD-FIX General Fittings, гарантують термін служби правильно укладеної системи не менше 50 років. Випробування високим тиском (до 25 бар) і температурою 95°c, гарантують повну надійність труби та системи General Fittings.