Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб с 10:00 до 15:30, Вс- онлайн

Котел RODA Palladium 80 SV

Есть в наличии
0
Код товара: 1684
Артикул: 1684
5099 грн
Нашли дешевле ?
Краткое описание
RODA Palladium 80 SV - це бойлер, для тих споживачів, які хочуть отримати сучасний прилад, який відповідає найвищим критеріям ефективності нагріву і економічності. За ефективність нагріву відповідають два трубчастих сухи... Читать далее...
RODA Palladium 80 SV - це бойлер, для тих споживачів, які хочуть отримати сучасний прилад, який відповідає найвищим критеріям ефективності нагріву і економічності. За ефективність нагріву відповідають два трубчастих сухих нагрівальних елемента - Тени, розташовані в спеціальних емальованих кожухах. Така конструкція дозволяє збільшити площу нагрівання і запобігає контакт нагрівальних елементів з водою, завдяки чому знижується утворення накипу, нагрівання води відбувається швидше, а самі Тени служать набагато довше. Крім того, сухі ТЕНи мають незаперечну перевагу - легка заміна нагрівачів без необхідності зливу води з бойлера. Дублювання нагрівальних елементів переслідує також мету підвищення надійності приладу, навіть якщо один з нагрівачів вийде з ладу, другий зможе продовжувати роботу, і без гарячої води Ви не залишитеся.

Економічність водонагрівача забезпечена збільшеною товщиною від 32 мм до 40 мм високоефективної пінополіуретанової теплоізоляції. Це дозволило домогтися одних з найнижчих в класі втрат енергії - від 0,68 кВт * год / добу.

Цирконієва емаль надійно захищає матеріал бака від контакту з водою і захищає його від корозії. Додатковим захистом бака служать два магнієвих анода збільшеного перетину. Система контролю анодного захисту - «Анодний Тестер» візуально сигналізує власникові приладу про зниження захисних властивостей анода і необхідності його заміни.
Основні переваги RODA Palladium 80:


• Електронна панель управління

• Індикація температури води

• Функція відкладеного старту

• Теплоізоляція від 32 мм!

• Сім систем захисту водонагрівача:Захист від перегріву

Захист від перевищення тиску

Захист від спустошення бойлера

Захист нагрівальних елементів

Захист від корозії

Захист від замерзання

Анодний захист бака• Система контролю стану анодного захисту - анодний тестер

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доставка и оплата

Доставка и оплата

Оплата

Оплата