Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Кондиціонер Toshiba RAS-137SKV-E7/RAS-137SAV-E6

В наявності
0
Код товару: 1266
Артикул: 1266
17 999 грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Характеристики Спліт-системи Toshiba серія Avant випускаються на заводі Toshiba Carrier Corporation в Таїланді, що виробляє не тільки більшість спліт-систем Toshiba, але і багато блоків напівпромислових кондиціонерів і V... Читати далі...
Характеристики
Спліт-системи Toshiba серія Avant випускаються на заводі Toshiba Carrier Corporation в Таїланді, що виробляє не тільки більшість спліт-систем Toshiba, але і багато блоків напівпромислових кондиціонерів і VRF-систем. Завод TCTC має сертифікат якості ISO 9001: 2000 . Всі комплектуючі проходять ретельну перевірку, що забезпечує високу якість і мінімальний відсоток відмов кондиціонерів. Тестуються електричні компоненти, корпусу, компресора, робочі колеса вентиляторів і навіть упаковка кожного кондиціонера.
Головна перевага нової серії кондиціонерів - сучасна інверторна технологія. Інвертор - це одночасно і вигідно, і комфортно:

Інвертор плавно регулює потужність кондиціонера, вібрація і шум значно знижені. При невеликому навантаженні - вночі або в нежаркий день - кондиціонер працює практично безшумно.
Вищий клас А енергетичної ефективності в режимах обігріву і охолодження. Кондиціонер споживає всього 550 Вт, а в економічному режимі - від 200 Вт!
Звичайний кондиціонер часто включається / відключається для підтримки температури, зношуючись під час запуску. Інверторний кондиціонер працює безперервно, тому його надійність і термін служби набагато вище.
До речі, саме корпорація Toshiba винайшла побутовий кондиціонер і вивела його на ринок на початку 80-х.
Спліт-система Toshiba серії Avant розроблена для країн Європи з їх високими вимогами до якості і безпеки. Вентилятор внутрішнього блоку захищений гратами, пластик не деформується і не змінює колір довгі роки, кондиціонер здатний працювати взимку при температурах до -15 ° С.

В серії Avant є система самоочищення, яка перешкоджає скупченню вологи на теплообміннику, запобігаючи утворенню цвілі усередині кондиціонера. Неприємний запах і наліт цвілі ніколи не утворюються у внутрішньому блоці спліт-системи Toshiba з функцією самоочищення. Коли спліт-систему вимкнули, вентилятор внутрішнього блоку працює ще 20 хвилин і повністю висушує теплообмінник, а потім відключається автоматично.
При цьому кондиціонер оснащений усіма режимами і функціями, яких більшість споживачів очікує від побутового кондиціонера:

охолодження;
обігрів;
вентиляція - осушення - зменшення вологості без зміни температури;
режим підвищеної потужності HI POWER для швидкого охолодження або обігріву;
режим економії електроенергії ECO;
таймер для автоматичного відключення кондиціонера.

Технічні характеристики:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка та оплата

Доставка та оплата

Оплата

Оплата