Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн

Кондіцiонер Neoclima NS / NU-24ahew Неокліма Термінатор On / Off

В наявності
0
Код товару: 1250
Артикул: 1250
16 799 грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Характеристики Сучасний, простий і найдоступніший із класичним дизайном і прихованим інформативним дисплеєм. Серія Therminator 2.0! LED дисплеєм, який відмінно впишеться в дизайн як житлових, так і офісних приміщень! ... Читати далі...
Характеристики
Сучасний, простий і найдоступніший із класичним дизайном і прихованим інформативним дисплеєм.
Серія Therminator 2.0!
LED дисплеєм, який відмінно впишеться в дизайн як житлових, так і офісних приміщень! Особливістю цього кондиціонера є можливість додаткового установлення в кондиціонер WiFi-модуля (WiFi ready*), завдяки якому кондиціонером можна керувати за допомогою мобільного додатка для Android або iOS з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету. Компактні розміри внутрішнього блока дозволять встановити кондиціонер в умовах обмеженого простору для монтажу.

Компресор Toshiba Потужність, БТО/год 24000 Тип Неінверторний Гарантія, м24 Рекомендована площа приміщення, кв.м до 70 ФреонR410Холодовиробництво, кВт7,08Робочий діапазон температур, СО холодження від 18 до +43 Обігрів від -7 до 24 Тепловиробництво, кВт7,375 SEER (робота на охолодження)3,21Клас енергозбереження АSCOP (робота на обігрівання)3,61
(*WiFi-модуль купується окремо, див. розділ «Аксесуари»).
Особливості моделей серії Neoclima Therminator 2.0:

Теплообмінники зовнішніх і внутрішніх блоків покриті гідрофільною плівкою, яка збільшує ефективність роботи кондиціонера, а також перешкоджає корозії.
Щоб запобігти утворенню неприємних запахів, у внутрішньому блоці кондиціонера передбачена автоматична функція самоочищення замороженням.
«Турбо»,«СОН», «Таймер».
Робота на охолодження / обігрівання / вентиляція / осушення.
Вимкнення підсвічування дисплея.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Доставка та оплата

Доставка та оплата

Оплата

Оплата