Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб с 10:00 до 15:30, Вс- онлайн

Кондіцiонер Neoclima NS / NU-12ahew Неокліма Термінатор On / Off

Есть в наличии
0
Код товара: 1248
Артикул: 1248
9999 грн
Нашли дешевле ?
Краткое описание
Характеристики Сучасний, простий і найдоступніший із класичним дизайном і прихованим інформативним дисплеєм. Серія Therminator 2.0! LED дисплеєм, який відмінно впишеться в дизайн як житлових, так і офісних приміщень! ... Читать далее...
Характеристики
Сучасний, простий і найдоступніший із класичним дизайном і прихованим інформативним дисплеєм.
Серія Therminator 2.0!
LED дисплеєм, який відмінно впишеться в дизайн як житлових, так і офісних приміщень! Особливістю цього кондиціонера є можливість додаткового установлення в кондиціонер WiFi-модуля (WiFi ready*), завдяки якому кондиціонером можна керувати за допомогою мобільного додатка для Android або iOS з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету. Компактні розміри внутрішнього блока дозволять встановити кондиціонер в умовах обмеженого простору для монтажу.

Компресор Toshiba Потужність, БТО/год 12000 ТипНеінверторний Гарантія, м24 Рекомендована площа приміщення, кв.мдо 35 Фреон R410 Холодовиробництво, кВт3,54Робочий діапазон температур, СО холодження від 18 до +43 Обігрів від -7 до 24 Тепловиробництво, кВт 3,69 EER (робота на охолодження) 3,23 Клас енергозбереження АCOP (робота на обігрів) 3,65
(*WiFi-модуль купується окремо, див. розділ «Аксесуари»).
Особливості моделей серії Neoclima Therminator 2.0:

Теплообмінники зовнішніх і внутрішніх блоків покриті гідрофільною плівкою, яка збільшує ефективність роботи кондиціонера, а також перешкоджає корозії.
Щоб запобігти утворенню неприємних запахів, у внутрішньому блоці кондиціонера передбачена автоматична функція самоочищення замороженням.
«Турбо»,«СОН», «Таймер».
Робота на охолодження / обігрівання / вентиляція / осушення.
Вимкнення підсвічування дисплея.


Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доставка и оплата

Доставка и оплата

Оплата

Оплата