Пн-Пт с 09:00 до 18:00,
Сб с 10:00 до 15:30, Вс- онлайн

Кондіцiонер Neoclima NS / NU-09ahew Неокліма Термінатор On / Off

Есть в наличии
0
Код товара: 1247
Артикул: 1247
6999 грн
Нашли дешевле ?
Краткое описание
Серія Therminator 2.0! LED дисплеєм, який відмінно впишеться в дизайн як житлових, так і офісних приміщень! Особливістю цього кондиціонера є можливість додаткового установлення в кондиціонер WiFi-модуля (WiFi ready*), ... Читать далее...
Серія Therminator 2.0!
LED дисплеєм, який відмінно впишеться в дизайн як житлових, так і офісних приміщень! Особливістю цього кондиціонера є можливість додаткового установлення в кондиціонер WiFi-модуля (WiFi ready*), завдяки якому кондиціонером можна керувати за допомогою мобільного додатка для Android або iOS з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету. Компактні розміри внутрішнього блока дозволять встановити кондиціонер в умовах обмеженого простору для монтажу.

Компресор Toshiba Потужність, БТО/год 9000 Тип Не інверторний Гарантія, м 24 Рекомендована площа приміщення, кв.м до- 25 Фреон-R410 Холодовиробництво, кВт 2,655 Робочий діапазон температур, СОхолодження від 18 до +43Обігрів від -7 до 24 Тепловиробництво, кВт2,8 SEER (робота на охолодження)3,23 Клас енергозбереження АSCOP (робота на обігрівання) 3,63
(*WiFi-модуль купується окремо, див. розділ «Аксесуари»).
Особливості моделей серії Neoclima Therminator 2.0:

Теплообмінники зовнішніх і внутрішніх блоків покриті гідрофільною плівкою, яка збільшує ефективність роботи кондиціонера, а також перешкоджає корозії.
Щоб запобігти утворенню неприємних запахів, у внутрішньому блоці кондиціонера передбачена автоматична функція самоочищення замороженням.
«Турбо»,«СОН», «Таймер».
Робота на охолодження / обігрівання / вентиляція / осушення.
Вимкнення підсвічування дисплея.


Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доставка и оплата

Доставка и оплата

Оплата

Оплата