Кондиціонер IDEA ISR-09HR-SA7-N1 ION

Есть в наличии
0
Код товара: 1307
Артикул: 1307
6795 грн
Нашли дешевле ?

Якість і безпека за доступною ціною

""

Кондиціонери Idea серії Samurai - це яскраві представники надійних і економічних спліт систем без інвертора. Якість збірки і комплектуючих в цих моделях традиційно на високому рівні і відповідає європейським стандартам безпеки для людини і навколишнього середовища. Ще однією незаперечною перевагою кондиціонерів є їх зважена і доступна ціна. Такий рівень ціни досягається за рахунок виключення рідко використовуваних специфічних функцій при наявності всіх основних режимів роботи для домашнього комфорту.

Режим осушення

""

Кондиціонери Idea ефективно борються з високою вологістю повітря в приміщенні, роблячи мікроклімат свіжим і затишним. Це кращий вибір для видалення зайвої вологи з навколишнього атмосфери. Працюючи в режимі осушення, кондиціонер чергує вентиляцію та охолодження повітря, в процесі такої роботи волога конденсується і виводиться з кімнати. Режим осушення особливо затребуваний в міжсезоння або в заміському будинку після зими, коли проблема вогкості особливо актуальна.

Нічний режим

""

Хороше самопочуття на ранок в більшості залежить від спокійного повноцінного нічного відпочинку. Виспатися вночі вам допоможе режим комфортного сну, який активується натисканням кнопки на дистанційному пульті. Працюючи в нічному режимі, кондиціонери Idea автоматично контролюють температуру і вологість в спальні, а також працюють, видаючи мінімум шуму. Завдяки цьому ви прокинетеся вранці бадьорим і повністю відпочив. Ця функція не тільки забезпечує комфорт під час сну, а й заощаджує споживану електроенергію в порівнянні зі звичайним режимом роботи обладнання.

Функція самодіагностики

""

Кондиціонери Idea серії Samurai оснащені функцією самодіагностики. виявляючи і усуваючи неполадки в роботі на самому ранньому етапі, вдається уникнути серйозних неполадок в роботі. Функція самодіагностики допомагає продовжити експлуатаційний термін спліт-системи, робить роботу обладнання стабільною і більш ефективною.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доставка и оплата

Доставка и оплата

Оплата

Оплата