Гарантія та повернення

На які продукти поширюється гарантія?

  • На товари в нашому магазині поширюється гарантія, що підтверджує зобов'язання не мати виробничих дефектів товару.Гарантія надається на термін від 12 до 240 місяців, в залежності від сервісної політики виробника.  Термін гарантії вказаний в описі гарантійного талона кожного продукту.
Гарантійний талон виробника підтверджує гарантійні зобов'язання.
Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів у товарі при отриманні (комплектність вказується в описі товару або його керівництві користувача).
Куди звернутися за гарантійним обслуговуванням?  Гарантійне обслуговування здійснюється авторизованими сервісними центрами виробників.
  • Адреси та телефони пунктів обслуговування вказані в гарантійному талоні.
    Право на безкоштовне гарантійне обслуговування дає гарантійний талон, в якому зазначаються: модель;  серійний номер;  гарантійний термін;  дата продажу предмета.  Будь ласка, збережіть його.
Термін ремонту визначається уповноваженим виробником.  Так-же ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки.  Це право гарантується Законом про захист прав споживачів.
Щоб скористатися цією можливістю, переконайтеся, що: - продукт не використовувався і на ньому відсутні ознаки використання: установчі знаки, подряпини, сколи, потертості, програмне забезпечення не змінювалося - товар повністю укомплектований і упаковка ціла;  всі ярлики і заводське маркування зберігаються.
  • Якщо продукт не працює, заміна або повернення продукту відбувається тільки в тому випадку, якщо уповноважена служба виробника виявить, що умови експлуатації не були порушені.
Де і як я можу обміняти або повернути гроші?
Перед обміном або поверненням товару зв'яжіться з менеджером по телефону: +38 (063) 404-62-96. Обмін або повернення товару можливий в нашому офісі за адресою: вул.  Московська 44/1, з понеділка по п'ятницю з 13:00 до 17:00.  При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт.
Гроші будуть повернуті не пізніше, 7-ми робочих днів.  Так-же повернення можна здійснити, пересиланням «Новою Поштою».  Якщо товар ще в товарному вигляді і упаковці, ми замінимо його вам або повернемо вам гроші.
  • Обмін і повернення товару належної якості відбувається за рахунок покупця протягом 14 днів з моменту продажу при наявності придбаного обладнання, упаковки та документів, що підтверджують покупку.

З питань гарантії і обслуговування, а також з питань повернення обладнання телефонуйте: +38 (063) 404-62-96 

Споживач повинен переконатися, що товар, який він бажає повернути, не відноситься до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 №172.
Обміну (поверненню) не підлягають:
засоби і предмети гігієни
фотоплівки
фотопластинки
фотографічний папір
парфюмерно-косметичні вироби
перо-пухові вироби
дитячі іграшки м'які
дитячі іграшки гумові надувні
зубні щітки
апарати для гоління
помазки для гоління
гребінці, гребінці і щітки масажні
рукавички
тканини, тюлегардинні і мереживні полотна
килимові вироби метражні
білизна натільна, білизна постільна
панчішно-шкарпеткові вироби
товари в аерозольній упаковці
лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, лиштва), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера), скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником)
аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом
товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо)
інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо)

Для отримання додаткової інформації, що стосується умов обміну, заміни або повернення товару, який був придбаний в нашому інтернет-магазині aria-katalog.kiev.ua Ви можете телефонувати за номером +38 (063) 404 62 96
Купить автомобильные инструменты в Харькове, Украина