Пн-Пт з 09:00 до 18:00,  Сб з 10:00 до 15:30, Нд. онлайн


Гарантія та повернення

Гарантiя i повернення
На усе устаткування, яке Ви купуєте в інтернет-магазині https://aria-katalog.kiev.ua/ діє гарантія від виробника. Гарантійний термін залежить від умов кожного бренду і відмічений в інформації гарантійного талона. У накладній і гарантійному талоні вказано дату купівлі вибраної продукції, назву продукту і терміни гарантії. Накладна і гарантійний талон є доказом придбання. Важливо! Ви повинні зберігати цю документацію упродовж усього терміну гарантії.

Повернення продукцii.
Ви можете повернути або обміняти продукцiю, яка Вам не підійшла, в продовж 14 днів з моменту купівлі. Це право вам гарантує "Закон про захист прав споживача". Умови для обміну або повернення продукцii в даному випадку: Згідно статті 9 Закону "Про захист прав споживача", товар належної якості (без дефектів) може бути обмінений або повернений в магазин впродовж 14 днів, не рахуючи дня купівлі, якщо дотримані наступні умови: товар, не був у вживанні і не має слідів использования:царапин, сколовши, потертостей, слідів розкриття, немає сліду попадання рідина у виріб або на упаковка, документація;програмне забезпечення не піддавалося змінам або активації; товарний вид збережений - тобто залишилися усі ярлики, наклейки і інше приладдя товару в незмінному вигляді, повністю укомплектований, упакований;є присутніми усі документи на (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують купівлю), збережені усі ярлики, заводська маркіровка і упаковка.
УВАГА! При поверненні якісного товару Покупцеві надано право обміняти товар на аналогічний у Продавця, у якого товар отримувався (ст.9 Закону), а не відразу вимагати повернення грошей. І тільки якщо у Продавця немає аналогічного товару для обміну, Покупець має право: 1) повернути придбаний товар одночасно з придбанням у Продавця іншого товару з наявного в асортименті магазину з відповідним перерахунком вартості і сплатою позитивної різниці, або поверненням магазином негативної різниці між цінами товарів; 2) розірвати раніше укладений договір купівлі-продажу і отримати гроші назад в (течію 7-ми робочих днів тим же способом розрахунку, що і використовувався при оплаті за товар (готівковий розрахунок, безготівковий розрахунок).