Бойлер Electrolux EWH 30 Formax DL

Есть в наличии
0
Код товара: 1829
Артикул: 1829
5081 грн
Нашли дешевле ?


Electrolux EWH 30 Formax DL - електричний накопичувальний водонагрівач з емальованим покриттям бака в прямокутному дизайні. Одним з головних переваг даної моделі є функція Multy memmory, яка дозволяє програмувати до трьох індивідуальних температур нагрівання.

Водонагрівачі Formax DL з електронним управлінням поєднують в собі витончений дизайн і кращі технологічні досягнення Electrolux: два незалежних «сухих» Тена і універсальний монтаж. Головні особливості серії - 3 ступені потужності нагріву води, а також технологія Multi memory, що дозволяє програмувати прилад, встановлюючи в його пам'яті до трьох індивідуальних температур.

Технологія X-Heat

Система «СУХИХ» незалежних ТЕНів - «X-HEAT» - це два незалежних «сухих» нагрівальних елемента, які не мають прямого контакту з водою. Тени розташовуються в спеціальних металевих кожухах, закріплених на фланці в нижній частині бака, що обмежує утворення накипу на ТЕНах. Незалежна робота тенів дає можливість водонагрівача продовжувати роботу в разі несправності одного з них. Т.ч. система «X-Heat» значно збільшує термін служби водонагрівача.

універсальний монтаж

Можливо розташовувати водонагрівач, як горизонтально, так і вертикально.

легкість керування

На лицьовій панелі водонагрівача розташована зручна електронна панель управління, за допомогою якої можна задати потрібну температуру нагрівання води в діапазоні від 30 до 75 ° С. При виборі на панелі управління функції економного режиму (положення «еco»), вода буде нагріватися до температури 55 ° С. При такій температурі підвищується робочий ресурс Тена, відбувається знезараження води і практично не утворюється накип.

У водонагрівачі EWH 30 Formax DL передбачена можливість управління потужністю нагріву, що дозволяє розміщувати його в приміщеннях з обмеженою потужністю електромережі.

Функція Multy memmory

У моделі EWH 30 Formax DL реалізована унікальна технологія Multi memory, що дозволяє програмувати водонагрівач, встановлюючи в його пам'яті до трьох індивідуальних температур нагрівання води. Кожна з налаштувань запам'ятовує улюблену температуру користувача, яку він може вибирати без додаткових регулювань за допомогою кнопки установки режимів. Налаштування зберігаються навіть при відключенні електроживлення. Після відновлення подачі енергії водонагрівач продовжить нагрів до необхідної температури.

Надійність і безпека

За багаторівневий захист внутрішнього бака від корозії в моделі EWH 30 Formax DL відповідає система Protect tank, яка включає в себе спеціальний високоміцний сплав, стеклоемаль, а також магнієвий анод збільшеної маси. Надійну роботу водонагрівача забезпечує запобіжний клапан з функцією зливу, який захищає прилад від надлишкового тиску всередині бака. Для зручності і безпеки експлуатації водонагрівача EWH 30 Formax DL він комплектується Пристроєм Захисного Відключення. Усередині водонагрівача EWH 30 Formax DL встановлений спеціальний термостат, який спрацьовує при нагріванні води в баку до показника 85 ° С, що забезпечує захист приладу від перегріву.

теплоізоляція

Для ефективної теплоізоляції приладів використаний 22-міліметровий шар спіненого поліуретану (CFC-Free) - екологічно чистого матеріалу, який заповнюється за особливою технологією під високим тиском. Він безпечний для навколишнього середовища і здоров'я людей, володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями і зводить теплові втрати і високі енерговитрати до мінімуму.

Справжнє європейська якість, засноване на сучасних технологіях, досконалий дизайн водонагрівача і високий рівень безпеки забезпечує можливість надійної і стабільної роботи.

Основні характеристики

  • Місткість, л 30
  • Час нагріву до 75 ° С, час 1,05
  • Електроживлення, В/Гц 220 В/50Гц
  • Потужність Тена, Вт 800/1200/2000
  • Розміри, мм 545x344x350
  • Вага, кг 16,30
  • Вага в упаковці, кг 18,10
  • Клас пиловологозахишенності IPX4Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доставка и оплата

Доставка и оплата

Оплата

Оплата