Бойлер Electrolux EWH 30 Formax

Есть в наличии
0
Код товара: 1811
Артикул: 1811
6303 грн
Нашли дешевле ?

Electrolux EWH 30 Formax - електричний накопичувальний водонагрівач з емальованим покриттям бака в прямокутному дизайні. Цей водонагрівач відрізняється витонченим дизайном і передовими технологіями в області нагріву води.

Водонагрівачі Formax в квадратному корпусі поєднують в собі витончений дизайн і кращі технологічні досягнення Electrolux: два незалежних "сухих" Тена і універсальний монтаж. У серію входять моделі з ємністю бака від 30 до 100 літрів, оснащені системою механічного управління. Передбачені 3 ступені потужності нагріву води.

Технологія X-Heat

Система "СУХИХ" незалежних ТЕНів - "X-HEAT" - це два незалежних "сухих" нагрівальних елемента, які не мають прямого контакту з водою. Тени розташовуються в спеціальних металевих кожухах, закріплених на фланці в нижній частині бака, що обмежує утворення накипу на ТЕНах. Незалежна робота тенів дає можливість водонагрівача продовжувати роботу в разі несправності одного з них. Т.ч. система "X-Heat" значно збільшує термін служби водонагрівача.

універсальний монтаж

Можливо розташовувати водонагрівач, як горизонтально, так і вертикально.

легкість керування

На панелі управління розміщені ручка включення приладу і ручка терморегулятора, за допомогою якої можна задати потрібну температуру нагрівання води в діапазоні від 30 до 75 ° С. При виборі на панелі управління функції економного режиму (положення "еco"), вода буде нагріватися до температури 55 ° С. При такій температурі підвищується робочий ресурс Тена, відбувається знезараження води і практично не утворюється накип.

У водонагрівачі EWH 30 Formax передбачена можливість управління потужністю нагріву, що дозволяє розміщувати його в приміщеннях з обмеженою потужністю електромережі.

Надійність і безпека

За багаторівневий захист внутрішнього бака від корозії в моделі EWH 30 Formax відповідає система Protect tank, яка включає в себе спеціальний високоміцний сплав, стеклоемаль, а також магнієвий анод збільшеної маси. Надійну роботу водонагрівача забезпечує запобіжний клапан з функцією зливу, який захищає прилад від надлишкового тиску всередині бака. Для зручності і безпеки експлуатації водонагрівача EWH 30 Formax він комплектується Пристроєм Захисного Відключення. Усередині водонагрівача EWH 30 Formax встановлений спеціальний термостат, який спрацьовує при нагріванні води в баку до показника 85 ° С, що забезпечує захист приладу від перегріву.

теплоізоляція

Для ефективної теплоізоляції приладів використаний 22-міліметровий шар спіненого поліуретану (CFC-Free) - екологічно чистого матеріалу, який заповнюється за особливою технологією під високим тиском. Він безпечний для навколишнього середовища і здоров'я людей, володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями і зводить теплові втрати і високі енерговитрати до мінімуму.

Справжнє європейська якість, засноване на сучасних технологіях, досконалий дизайн водонагрівача і високий рівень безпеки забезпечує можливість надійної і стабільної роботи.

Характеристики

  • Місткість, л 30
  • Час нагріву до 75 ° С, час 1,05
  • Електроживлення, В/Гц 220 В/50Гц
  • Потужність Тена, Вт 800/1200/2000
  • Розміри, мм 545x344x359
  • Вага, кг 16,00
  • Вага в упаковці, кг 17,80
  • Клас пиловологозахишенності IPX4

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доставка и оплата

Доставка и оплата

Оплата

Оплата