Ajax StarterKit + LeaksProtect (2од) + WallSwitch + кран з електроприводом Honeywell 220 One ДУ15 (HAV15)

Есть в наличии
0
Код товара: 1219223256
Артикул: 1219223256
11423 грн
Нашли дешевле ?
Общие характеристики
Колір Чорний Кількість датчиків в комплекті 2 Тип крана шаровий кран з електроприводом Час перекриття водопостачання 30 сек Кількість кранів в комплекті 1 шт Керування iOS, Android Датчики в комплекті 2 од Канали зв'язку Радіо, GSM, Ethernet Застосовується для гарячої води та холодної води Макс. кількість кранів 100 Все характеристики

Про систему

Система анти потопу на платформі Ajax StarterKit + електроприводний кран Honeywell - це повноцінний захист не тільки від вторгнення зловмисників, але і від аварій на трубопроводі.

Даний набір включає необхідний мінімум пристроїв, які дозволяють: дистанційно контролювати безпеку квартири або іншого об'єкта;

миттєво отримувати оповіщення про витік води;

автоматично перекривати основний кран за допомогою програми Аякс в смартфоні.

Стартовий набір Аякс з системою автоматичного захисту від протікання - ідеальний варіант для квартир, кафе, магазинів і інших маленьких об'єктів. Одного датчика відкриття дверей і руху буде достатньо, щоб виявити несанкціоноване вторгнення ще в коридорі.

Два сенсора води легко допоможуть захистити від потопу стандартну ванну (санвузол) і кухню, а єдиний приводний кран можна встановити замість основного вентиля на вході водопроводу. Для захисту приватних будинків, багатоповерхових будинків, приміщень з кількома входами і зонами підвищеної вологості кількість пристроїв знадобиться збільшити.

У таких випадках комплект стане чудовою основою, до якої можна буде під'єднати багато додаткових датчиків, реле і навіть камер відеоспостереження.


Комплектація

Охоронна сигналізація з функцією блокування затоплення складається з класичного стартового комплекту Ajax і власне системи анти потопу.

У StarterKit входять:

Hub - інтелектуальна централь, основний елемент системи. Координує роботу пристроїв, безперервно підтримуючи двосторонній зв'язок з датчиками і телефонами користувачів. 

SpaceControl - брелок включення / відключення сигналізації. Додатково обладнаний тривожною кнопкою, яка працює на відстані до 2 км від хаба.

MotionProtect - інфрачервоний детектор руху, бездротовий, спрацьовує при виявленні людини в межах зони видимості до 12 м. Ігнорує тварин, вага яких не перевищує 20 кг, і неживі предмети.

DoorProtect - бездротовий магнітний сенсор відкриття дверей. Складається з двох деталей, які кріпляться на сусідні стулки дверей. При розмиканні більш ніж на 1 мм переходить в режим тривоги.

LeaksProtect (2 шт.) - датчики протікання в мініатюрних вологозахищених корпусах. Роташовуються в зонах можливого затоплення (під раковиною, ванною, пральною машинкою). У разі намокання контактів миттєво сповіщають про це власника.

WallSwitch - «розумне» реле на 110-230V. Виступає посередником між системою AJAX і приводом шарового крана, керуючи його електроживленням.

Кран з електроприводом Honeywell HAV15 або HAV20 на вибір. Кран - латунний шаровий вентиль для труб стандартного перетину 1/2" або 3/4" з електричним приводом 220V. Підключення через WallSwitch дозволяє відкривати і перекривати такий кран дистанційно, використовуючи програмне забезпечення Аякс.


Технічні характеристики

Сигналізація Аякс - це надсучасна, максимально надійна, але в той же час доступна система безпеки з дружнім, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Як свідчать відгуки та думки експертів про систему анти потоп на платформі Ajax StarterKit + електроприводний кран Honeywell, всі її компоненти можна підключити і налаштувати все за 30 хвилин, навіть не маючи інженерної освіти.

За елегантними і лаконічними оболонками приладів AJAX - криються складні мікросхеми. Вони постійно обробляють надходять сигнали, аналізують їх, виключаючи помилкові спрацювання, а при виникненні небезпеки за частки секунди повідомляють про це користувачів або пульт охорони.


Основні характеристики системи:

захищена радіоканальні зв'язок Jeweller з дальністю до 2 тис. м;

опитування датчиків з інтервалом від 12 сек. до 5 хв .;

термін служби встановлених елементів живлення 5-7 років;

можливість підключити на Hub до 100 пристроїв, до 10 камер, до 50 користувачів;

підтримка хабом 2 каналів зв'язку - Ethernet і GSM (1 слот для SIM-карти);

робота централі 15 годин від акумулятора в разі відключення 220V.


Технічні характеристики


Датчики в комплекті 2 од
Застосовується для гарячої води та холодної води
Кількість датчиків в комплекті 2
Кількість кранів в комплекті 1 шт
Макс. кількість кранів 100
Основне живлення від електромережі 220V
Потужність 10 Вт
Тип крана шаровий кран з електроприводом
Утановка контролера настінний, настільний
Час перекриття водопостачання 30 сек
Час роботи від резервного живлення 15 годин
Колір Чорний
Керування iOS, Android
Максимальна кількість пристроїв Ajax 99
Канали зв'язку Радіо, GSM, Ethernet

Доставка по всій території України: Київ, Дніпро, Переяслав-Хмельницький, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Рівне, Суми, Івано -Франківськ, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Бердянськ, Бровари, Кам'янець-Подільський, Умань, Конотоп, Бориспіль, Сміла, Золотоноша, Ірпінь, Канів, Богуслав та інші міста.

Характеристики
Колір Чорний
Кількість датчиків в комплекті 2
Тип крана шаровий кран з електроприводом
Час перекриття водопостачання 30 сек
Кількість кранів в комплекті 1 шт
Керування iOS, Android
Датчики в комплекті 2 од
Канали зв'язку Радіо, GSM, Ethernet
Застосовується для гарячої води та холодної води
Макс. кількість кранів 100
Основне живлення від електромережі 220V
Утановка контролера настінний, настільний
Час роботи від резервного живлення 15 годин
Максимальна кількість пристроїв Ajax 99

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доставка и оплата

Доставка и оплата

Оплата

Оплата